Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsinai kérdése:

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt moziba (nem az első találka) és el is jön velem azt mondta...sőt még ha jól emlékszem ő is ajánlotta fel. Tudja, hogy nem közömbös a számomra és már egy ideje udvarlok neki, sokat beszélgetünk stb..akkor ezt vehetem annak, hogy tetszem neki és lehet valami köztünk vagy az is előfordulhat, hogy csak nem akar bunkó lenni velem és azt mondani hogy nem.
2013. szept. 30. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Velem már megtörtént egyszer, hogy elhívtam egy lányt egy randira, de kiderült, hogy csak azért jött el, mert szórakozásra vágyott.
2013. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem.
2013. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :/
2013. szept. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!