Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi alapján/mikor szólíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi alapján/mikor szólítotok le egy lányt?

Figyelt kérdés
Oké, gondolom, ha tetszik, de nem egészen vagyok kíváncsi. Mondjuk ha rátok mosolyog vagy szemeztek, akkor csak tudomásul veszitek? Mennyire vagytok félénkek? Szeretitek ha egy lány kezdeményez?

2013. okt. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

De sok kérdés így egyszerre.

Ha tetszik és szemezünk,mosolyog.tehát ő is adja a jeleket akkor leszólítom.

Félénk?Izgulni izgulok.Pont ezért jó.Feldob az adrenalin.

Szeretem ha egy lány kezdeményez

2013. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor többször keresem a szemkontaktust de ez önmagában még egyáltalán nem elég jel nekem, ha többször összenézünk. Legyenek már kicsit bevállalósabbak a lányok, mi férfiak nem kapunk sokszor elég bátorítást. Egy mosoly még nem lépő ok nekem. Én nagyon örülnék, ha akár oda is jönne a lány, de persze tudom hogy ez hiú ábránd. Nekem kell lépnem sajnos mindig :)
2013. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szemezek egy lánnyal rám mosolyog. Ez elég egyértelmű ahhoz, hogy oda menjek hozzá?

Ha ezt tudnám akkor leszólítanám. Igen szeretem ha egy lány kezdeményez.

2013. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy mosoly, meg tartósabb szemkontaktus elég lenne... Szigorúan csak lenne, mert 24 év alatt még egyszer sem történt meg velem ilyen.
2013. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. :) Igazából azért írtam ki a kérdést, mert van egy fiú, aki tetszik nekem, és már beszéltem vele neten, elég kedves volt és közvetlen, sokszor nyíltan nézett meg ilyenek, de mostanában már nem annyira, csak néha titokban, mikor azt hiszi, hogy éppen nem látom vagy háttal vagyok neki. Igazából nem tudom, hogy bátoríthatnám, de én még olyan régimódi vagyok, hogy nem szívesen kezdeményezek. Ráadásul én sem vagyok biztos benne, hogy tetszem neki.
2013. okt. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!