Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezem meg magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezem meg magamnak azt a csajt akit kedvelek és talán szeretem is?

Figyelt kérdés

Van egy csaj 13 éves én 15 éves fiú vagyok és még netten ismertem meg a csajt találkoztunk is párszor most nincs barátja de engem kedvel de azt mondta nem én vagyok nála az első mert van neki egy másik fiú akit kedvel tőlem valamivel jobban. én nagyon szeretnék vele egy kapcsolatot.

de így nem tudom hogy tudnám megfűzni és egy találkozott megbeszélni vele suli után.

lécci segítsetek !


2009. nov. 8. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem akarsz találkozni suli után? Mit kell ezen bonyolítani?
2009. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi vagy te, pedofil?

ne mindegy, a korabeli lányok folyaatosan kelletik magukat,ezt is valszeg azért mondta mer láta h van esélye nálad és így jobban fogod akarni.

ez bevett szokás a lányoknál-hidd el én csak tom:D

2009. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tuti nem akkarna találkozni utána sztem!

dehogy vok pedofil XD

2009. nov. 8. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

jó a pedo-s dolgot hadjátok, de hívd el vhova,

biztos örülni fog nek -hidd el!

2009. nov. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végülis egy probát megér de nem tom nem hiném hogy el jön kösz azért az ötletet!
2009. nov. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!