Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja egy férfinak, hogy ha lesz pasim, azt szeretném olyan belső tulajdonságai legyenek, mint neked, akkor mi fut át a férfi agyán? Égő ilyet mondani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

1. nem jön be a nőnek a pasi

2. apasinak nem jön be a nő

2009. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A harmadik pedig kimegy
2009. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Baromi szomorú lennék, és megfordulna a fejemben, hogy bár sohasem ütöttem meg nőt, de képenvágom a lányt. Ilyenkor nem azt kell mondani virágnyelven, hogy "te nem jösz be de nyugi, egy hozzád hasonlóval fogok életem végéig szexelni", hanem azt, hogy bocs nem akarok tőled semmit.
2009. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 20:19!

Nem vagy normális, megütnél egy nőt?Egy nős férfit utasítottam így vissza csak úgy mellékesen megsúgom

2009. nov. 8. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyire nem tetszett a (nős) pasi:)
2009. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy tiszteletben tartom hogy van családja ez nem fordult meg a kis agyadban?:)
2009. nov. 8. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
De megfordult, csak miért kellett agyonhangsúlyozni a BELSŐ tulajdonságait, amelyek közt a csalafintaság elég nagy súllyal volt jelen a te életedben :)
2009. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: mielőtt játszod az agyad és sipítozva kiesel a szádon kérlek olvasd el a választ és ne csak fröcsögj, hogy én aztán nőket verek. Ilyet nem írtam. Csak azt, hogy a szöveg amit mondanál gusztustalan és felháborító.
2009. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már késő magyarázkodnod.Ja én fröcsögni nem szoktam, max te, a jó isten óvjon tőled minden nőt!
2009. nov. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!