Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi! Tippek? Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi! Tippek? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Ugye mostanság már igencsak hidegek vannak este. Van két kabátom, amelyik közül kellene választanom, de nem tudok mert gyakorlatilag egyik sem jó.

1; dzseki, eléggé sportos jellegű, és nem látszik benne jól az alakom

2; szövetkabát, még korai, és totál pufinak érzem benne magam

Amúgy az alkatom hát duci jellegű, de arányosan duci. A derekammal vagyok a legjobban megelégedve...

Szóval pasik (vagy akár csajok is) ti melyik kabátot ajánljátok?

A második problémám a kabát alatt lévő ruha. Lehet hogy nem lesz rá alkalma hogy lássa, de hátha... (Nem nem fogunk szexelni, ez 1000 %.)

Ami kiemelné az alakom, meg csinos az kb. mind nyári ruha vagy fekete. Szoknyát meg ilyen mini ruhákat nem hordok. Szóval nem tudom...

Cipő. Elég gáz szerintem ha sportcipőben jelennék meg. Van magassarkúm, vagy száraz időre való csizmaféleség. Melyik legyen?

És a legfontosabb kérdés a hajam. Csajok segítsetek! Baromira hosszú hajam van, majdnem leér a fenekemig. Az a baj, hogy ennek már súlya van, ráadásul vékony a szála. A suliba bubisra csinálom meg de az olyan kislányos. És ennek a csávónak tetszeni akarok, valami nőies frizura kellene amit meg tudok csinálni hajvasaló, hajsütő, göndörítő és egyéb ilyen dolgok nélkül. Ha meg felkötöm vagy konty féleséget csinálok belőle, nagyon kiemeli a kerek arcomat.

Totál tanácstalan vagyok. Segítsetek. (Nincs sok barátnőm, mivel most kezdtem az egyetemet, a régi barátaim/osztálytársaim szépen eltávolodtak tőlem/egymástól. És nincs olyan közeli barát aki ebben tudna segíteni, mert vagy nem vagyunk még olyan viszonyban, vagy ne érdekli az ilyenek, nem öltözik divatosan vagy csinosan.)



2013. okt. 5. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire ismeritek egymást, de feltételezem, hogy nem túlzottan, bár valószínűleg voltatok már egy társaságban és ha már sor kerülhet egy randira, akkor biztosan tetszel a fiúnak.

Ezekre a dolgokra és persze saját tapasztalatra alapozva mondom az alábbiakat: a fiút nem fogja 1-2 pillanatnál tovább érdekelni, hogy milyen ruha van rajtad, de az is inkább csak ilyen első benyomás szinten, szóval vagy nagyon fogsz tetszeni neki, vagy nem igazán lesz hatása a randira, se negatív, se pozitív irányba. Ergo úgy öltözz, ahogy kényelmes neked, ha tetszel a fiúnak, azon a ruhád úgysem fog változtatni.

Szerintem a legtöbb figyelmet az arcodnak szenteld, úgyis azt fogja nézni a legtöbbet. Legyél minél természetesebb, azzal nem lőhetsz mellé, nem kell túlzásba esni a sminkeléssel, vagy akármi mással.

Annyit hozzátennék még a kabát témához, hogy szerintem ne a dzsekit vedd fel, én nem tartom egy nőies ruhadarabnak, különösen a sportosabb fazonokat.

Szóval összefoglalva: nem kell túlkomplikálni az öltözködést, legyen kényelmes a ruhád és kerüld a kevésbé nőies ruhadarabokat.

Férfiként ez a véleményem a szituációról, remélem legalább vélemény szinten hasznos volt, hogy megosztottam.

Sok sikert a randihoz! :)

2013. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. hozzászólónak a véleményét.
2013. okt. 5. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémet?
2013. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!