Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok találkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok találkozni egy lánnyal 3. alkalommal és szeretnék neki vinni valami kis apróságot de nem tudom eldönteni, hogy csokit (ha igen milyet? ) plüssállatot vagy virágot vigyek neki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Aranyláncot.
2013. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Magadat vidd szerintem és az érzéseidet. Ne tárgyakat.
2013. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Ne vigyél neki semmit. Így csak hozzászoktadod és a továbbiakban is el fogja várni.
2013. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kendrazoltan ***** válasza:
86%

A virág mindig jó és nagyon figyelmes dolog. Csokit nem javasolnám, mert mellé lehet nyúlni. Plüssállatot sem javasolnám, mert az hosszabb távú emlék lehet, ahhoz most még korán van (ha esetleg ő túlgondolná a plüssállat jelentőségét... :) ).


A virág legyen a befutó (szerintem), bár az igazat megvallva, én egy dolog miatt nem örülnék neki: ha pl nem ilyen rövid randit terveztek, akkor nyűgös lehet folyton kézben fogni...


Kicsit nézz körül egy ajándékboltban, vagy kézműves boltban, mert ott nagyon frankó kis gyöngyszemeket lehet néha találni...

2013. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem márpedig mindenképpen vegyél neki valamit, mert adni és kapni mindig öröm. Sokkal közelebb hozza egymáshoz a szíveteket. Ha engem kérdezel, virágot ne vegyél neki, főleg ha még fiatalok vagytok. Ha egy házban él a szüleivel, elég nagy az esélye, hogy a kukában landol - amúgy pedig elhervad egy-két napon belül. Ha a lány szerelmes, romantikus de belül kislányos alkat (és pl. van kedvenc állatkája) akkor jó ötlet a plüssfigura. Én inkább valami márkásabb csokit, bonbont vagy édességet ajánlanék.
2013. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ítj neki egy vallomást egy papírlapra add oda neki a randi végén és kérd meg rá, hogy csak akkor olvassa el, amikor hazaért.
2013. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát amit felsoroltál, azok közül a virág a legjobb. Plüssállatot ne, mert tényleg olyat már csak azok szoktak akik már járnak. Csokit, háát... én azt sem ajánlom. Inkább a virág.
2013. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6.válaszoló nagyon ötletes. én imádnám!
2013. okt. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!