Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most randi? Egy kávé

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randi? Egy kávé

Figyelt kérdés

F létemre most nem tom mit akar tőlem.


soha eddig nem töltöttem fel képet de most feltetem egy régi képet aszt írta egy régi ismerősöm hogy "Nagyon aranyos" én erre két-napra rá irtam mert nem vagyok fent mindig a neten, hogy kávé esetleg? a lány erre ok,rendben de irtam elóte hogy 2 hó mulvan mert megyek ell most nem rég elkezdte likolgatni a képeket amit ki posztoltam na persze megint rá irtam és kérdezte hogy othol vagyok már én irtam hogy még 2 hét, erre a lány aszt irta "akkor írj rám ha gondolod ,a múltkor nem is mentünk el kávézni)" én pedig aszt írtam hogy oké okvetlenül


régi munka társ kb 1 éve nem láttuk egymás és a munkán se sokat beszélgetünk mert elvoltunk foglalva ó volt a főnököm 1 ével idősebb

már nem ott dolgozok


na most mi lesz eból és mit akar?



2013. okt. 6. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ebből dugás lesz.
2013. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 6. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ez most randi? Egy kávé"

Nem ez nem randi, ez nagy valószínűséggel egy kávé.

Tisztelettel: B. professzor

2013. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves B. professzor higgye el hogy nem nagyon értek ehhez,

nem rég elhívtam egy lányt csak fagyira csak igy spontán a lány meg aszhite hogy randi, én meg elbasztam.

2013. okt. 8. 22:30
 5/7 anonim válasza:

Nos:


Bármire hívsz el egy lányt- fagyi, kávé, tea vagy adj' Isten, ebéd (vacsora!)-, az randi. És a vége: fikifiki. Ólvéjz.

2013. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd igyatok meg egy sort a számlámra
2013. okt. 8. 22:46
 7/7 anonim válasza:
Te pedig szívj el egy cigit utána az egész(ségtelen)ségünkre. :)
2013. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!