Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randink lesz, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randink lesz, nincs mozi a városban, ez a megoldás megteszi?

Figyelt kérdés

Nincs működő mozi a városban és valami helyes filmet megnéznénk.


zárójelben megjegyzésként: randink mindig suli után van, én még táskával megyek randira, ő már koleszon lepakol és úgy, másik városba járok suliba, de azon a városon keresztül járok haza, amelyikben ő tanul...


tehát nálam lesz a 18 colos laptop és beülnénk pl. egy csendes kávézóba, ahol voltunk az első randin és ott egy kis zugban egyik sarokasztalnál megnéznénk egy filmet hátradőlve tea, vagy üditő mellett.


ötletnek milyen? ha tudsz jobbat lökjed! :D


köszi!


17/f



2013. okt. 8. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

megsajnáltam a 0 válaszos kérdésedet.

Jó ötlet!

2013. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, farok voltam. :D Nem ismerjük a várost, mivel nem tudjuk, melyikről beszélsz, de a csendes sötét kávézó mindig jó hely egy randira.
2013. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináljál te magad mozit valahol.
2013. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó, látod ez jó ötlet! :)
2013. okt. 8. 21:54
 5/5 JANIkettőezer ***** válasza:
most hogy így mondod, nekem is megjött a kedvem egy kis dugáshoz
2013. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!