Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye kérdés, de ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de ilyenkor illik elfogadni, ha felajánlja, hogy fizet? Vagy csak udvariasságból mondta?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú és múltkor mondtam neki, hogy menjünk már el valahová kettesben kajálni, úgyhogy a Burger King mellett döntöttünk. És felajánlotta, hogy ő fizet mindent, én meg először mondtam, hogy nem kell, meg minden, de végül beleegyeztem...és most nem akarom, hogy azt higgye, csődbe akarom vinni, vagy valami...csak nem tudom, ilyenkor illik elfogadni?

Szerintetek most haragudhat rám?

16l


2013. okt. 10. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Illik elfogadni!! Mivel illik a férfinak fizetni a nő helyett!!
2013. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem olyan nagy pénzről van szó, egy ezres.
2013. okt. 10. 16:33
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"csődbe akarom vinni"

Miért, egy cég?

"Szerintetek most haragudhat rám?"

Biztos... -_- Miért tenné?

2013. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha felajánlotta hogy ő fizet akkor nem fog haragudni, nem viszed csődbe, nem lesz semmi.. Csak udvarias..
2013. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gond,hogy elfogadtad,nem fog Rád haragudni! :)
2013. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat c:
2013. okt. 10. 16:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar ez Téged, könnyen egyensúlyozhatod. Meghív Téged a Burger Kingben, ami után Te visszahívod fagyizni mondjuk.
2013. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igaz :) majd elhívom fagyizni :))
2013. okt. 10. 16:47
 9/13 anonim válasza:
100%
Hát engem zavarna, az a minimum, hgy ha felajánlják, akkor először titltakozol, ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor esetleg bele mehetsz. Az a felfogás, mely szerint a férfinak illik fizetni, egy alaptalan és a társadalom számára káros előítélet, amely a férfiak hátrányos helyzetbe kerüléséhez vezetett, illetve vezet.
2013. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked fel kell ajánlanod, hogy fizeted a saját részed, és ha ezt ő elutasítja, akkor fizethet ő!
2013. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!