Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok, ha futár kivinne nektek egy csokor virágot, és a kártyába lenne benne a randi helyszine? Ti elmennétek?

Figyelt kérdés
Természetesen névtelenül, a randin úgy is megtudná ki az. Nem csak lányok véleményét várom, de elsősorban az ő véleményükre vagyok kíváncsi.
2013. okt. 11. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A mai világba??. azt hiszem hogy a lányok többsége otthon maradna :D
2013. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen. Ha azt sem tudom, hogy néz ki az illető, mi van ha egy 80 éves szatír?
2013. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én elmennék! de drága este lenne neki ;)
2013. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kort is pls. én 20F. Azt mondjátok hogy nevet is írjak? Bár lehet akkor se tudná, hogy kivagok...
2013. okt. 11. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem cvsinálnék, és visszaküldetném a nőcinek a virágot, aki törbe akarja a másikat csalni:DD
2013. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmennék. De a zsebemben csücsülne egy gázspré, és egy fiúbarátom a közelből figyelne (4-5 méterre), ha bármi van kiszabadítani.
2013. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megijednék, hogy egy zaklatóval van dolgom és rohannék a rendőrségre.
2013. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú, hát én nagyon örülnék! :) Szerintem izgi lenne.
2013. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sem 20 éves koromban, sem most nem mennék el. Már ha egyáltalán nem lenne sejtésem, hogy ki az illető.

Ez sajna a mai világban inkább félelmetesen hangzik és nem romantikusan. Meg az is lehet, hogy az adott lány azt hiszi, csak ugratja valaki.


Ha legalább bizonyos előjelekből vagy beszélgetésekből sejthetem, hogy ki a meghívó, akkor már jobban izgatna a dolog. De csak ha sejtés, akkor felhívnám az illetőt, hogy ő e az... Így azonban bukta a romantika. De még az is lehet, hogy nem merem felhívni, mert mi van, ha mégsem ő. Akkor pedig szintúgy nem mennék el.


Ha aláírja, vagy pedig előre szól, hogy meglepetésre készül, és biztosan tudom ki küldte, akkor már nem a félelem jutna eszembe, hanem hogy milyen romantikus ez a fiú. És valószínű, hogy elmennék, ha tetszik, ha nem. De ha tudom, hogy semmi esélye nálam, akkor nem hülyíteném, hanem megbeszélném vele, hogy felejtsen el. Lehet ekkor mégse mennék el, de azt is azért kedvesen közölném vele.


Mindenesetre nagyra tartanám, ha önmagát vállalva hívna meg! Az rejtélyes módszernek vagy nem lenne eredménye, vagy csak nagy sokára...


30n

2013. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!