Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam hogy egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy egy csajnak tetszem? Hogyan szerezhetném meg azt aki tetszik?

Figyelt kérdés
A lány az osztály társam!
2013. okt. 14. 10:21
 1/3 anonim válasza:
77%
Elmondod neki. Egy férfi nem szarozik. Egy pasi játszmázik. Ha nem jön össze akkor legalább tudod. Ha igen, nyertél. Szal hivd el vhova. Ha elmegy az már félsiker.
2013. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát szerintem kórtól függ és attól hogy milyen a viszonyotok..
2013. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Lány vagyok, úgyhogy leírom a saját reakcióimat ha egy helyes fiú a közelben van. :) Először is, mindig őt nézem, vigyázva persze hogy ne vegyen észre:) Ha mond valami vicceset nevetek, és általánosságban próbálok a közelében lenni. Egyébként pedig próbálok úgy tenni, minth nem foglalkoznék vele. Ja, és zavarban vagyok. Ha a telefonom nálam van, úgy teszek mintha azzal foglalkoznék, pedig őt figyelem. Igazgatom magam, vakarom a nyakam:D, ilyenek... Amúgy ne nézz hülyének, ezeket azért tudatalatt csinálom. :D Ha érdekel még valami, írj privit! 14/L
2014. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!