Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek, ha a lányról, akivel randiztok, és már kicsit meg is szerettétek, kiderülne, hogy csak egy nagyon lányos fiú?

Figyelt kérdés
Gabiként mutatkozott be. Azt hittem Gabriella, közben meg Gábor. :-\
2013. okt. 15. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
B+ 1x enis beszeltem 1csAjjal aki fiusan nezett ki de csaj volt gabi volt az is amugy sajnallak:/ csok is volt?
2013. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt, nem is egy. :-$
2013. okt. 15. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
És fordított esetben?:D
2013. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dik XDXDXD szerintem az első válaszoló és a kérdező ugyanarról a csajról beszélt XDXDXD én tuti meglepődnék és röhögőgörcsöt kapnék XDXD FÚJXDXD
2013. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én ilyesmitól nem félek. érdekes módon nekem is volt egy Gábor ismerősöm aki messziről simán lánynak nézett ki de csak ronda lánynak szóval amikor még tévedésben voltam vele kapcsolatban a legelején,még akkor sem fordult meg a fejemben hogy randiznék vele.

volt a suliban pofára osztályzó szerzetestanár aki korábban csak fiúdiákokat tanított szal sokkal vajszívűbb volt a lányokkal.15 perc alatt írtuk a röpdolgozatot ő pedig még órán kb újabb 15 perc alatt ránézésre leosztályozgatta. tőle megkérdezte hogy ez a Gabi most Gábor vagy Gabrielle. ő felelte hogy Gábor. erre a szerzetestanár:"...hát akkor csak 4es"

2013. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Sokan nem tudják eldönteni most lány vagy fiú az illető.
2013. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es első vagyok ugyanaz nem lehet mivel én lánnyal beszéltem és fiusan nézett ki jhát nagyon cinkes volt én ugy elhajtottam még mondtam is neki hogy meleg meg ilyenek XD azt majdnem elsirta magát:D
2013. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fúúúúúúúj basszus. Én nagyon csúnyán elhajtanám a halálba, az biztos.
2013. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közölném vele, hogy nem vagyok meleg, így max. haverok lehetünk csak! Viszont óvatosan megmondanám neki, hogy nagy szemétség volt tőle, hogy eltitkolta az igazságot!
2013. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!