Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy ameik lányal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy ameik lányal nem akarok járni azzal könnyen tudok beszélgetni akivel meg járni akarok azzal nehezebben megy?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert az utóbbi esetben nyilván idegeskedsz rajta, hogy nehogy valami olyasmit mondj, amit nem tetszik a kiszemeltednek.
2008. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Azért megy nehezebben azzal a lánnyal, amelyikkel járni akarsz, mert tudod, hogy tétje van. Ha valami rosszat mondasz, vagy nem úgy mondod, ahogy neki tetszik, akkor nem dumál tovább veled. Én is óvatosabb vagyok azzal, aki tetszik, a többiekkel pedig úgy beszélek, mint egy jó ismerőssel, hiszen velük nem járni akarok, csak haverkodni.
2008. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem mindenkivel így van!Ne izgulj mert elronthatsz valamit!Gondold meg hogy mit szeretnél neki mondani és menny oda majd mond meg!Mond neki hogy csinos vagy hogy nincs e kedve moziba menni!Találj ki egy témát!De ne csak arrol beszéljetek!A lányok hamar témát váltanak!
2008. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!