Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak meg ferfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg ferfiak akik komolyan vennenek es szeretnenek egy gyerekkel is? 26N

Figyelt kérdés
Megcsalt a ferjem pont terhessegem elott-alatt,nagyon csalodott vagyok es nem tudom boldog lehetek e meg egy masik ferfi oldalan igy egy kisbabaval is...
2013. okt. 21. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem sosem zavart egy gyermek,nem akadályként,inkább plusszként tekintettem rá mindig is.
2013. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan nőt ismerek, akik három gyerekkel is kellettek az új párjuknak. Szóval simán!
2013. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Biztosan van ilyen, de nem lesz egyszerű ilyet találni.
2013. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát én biztos nem nevelném fel más gyerekét. Van egy ismerősöm, az házas nőhöz költözött, de neki akkor már 13éves lányai voltak és nemrég le is babázott, mert akart sajátot is.
2013. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz majd valakit, fiatal vagy még. Én például összejönnék egy ilyen nővel, ha szimpatikus az illető.
2013. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
simán :) Költözz hozzam :) 26/f
2013. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szóval csalódtál a férfiakban és babád van, aki gondolom minden idődet leköti.

Picit várj az ismerkedéssel, előbb rendezd az életed, aztán jöhetnek az új pasik.

2013. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba az tök mellékes. Magamból kiindulva én amúgy is imádom a gyerkőcöket, de ha tetszik a lány, szeretem akkor meg teljesen mindegy, hogy van-e.
2013. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
van olyan aki nehezen talál barátnőt, max ők maradtak neked, de nem valami adonisz hódítók azért arra készülj fel
2013. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
# 9: Ez egy baromság. Az ismeretségi körömben a gyerekes nők kimondottan jó partinak számító pasikkal jöttek össze (külsőre, egziszenciálisan, minden téren jó partinak számítottak!)
2013. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!