Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ket napja randiztunk, azota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket napja randiztunk, azota meg nem irt, felejtsem el?

Figyelt kérdés

A szombaton bulizni voltam, megimerkedtem valakivel es vasarnap estere randit beszeltunk. Minden oke volt, vegig beszeltunk es teljesen osszhangban voltunk, mintha mar reg ismernenk egymast.

Haza is kisert, behivtam mert wcre kellett mennie, meg beszeltnuk jo ideig majd elment.

Celzast nem tett semmire, az utcan a kezem is fogta, nem vagyok biztos de azt hiszem problat mrgcsokolni.

Mikor elment megoleltuk egymast es ennyi. Azota is varom , hogy irjon de semmi... Igaz tudja, hogy foglalt vagyok az egyetemmel...

Most akkor megse jottem be neki? Pedig a jelek arra utaltak. A fiu is en is 25 vagyok.



2013. okt. 22. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy képes lapot írt. A posta meg elég sz.ar.
2013. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá,hogy miért nem keres. Elég bunkóság így szó nélkül lelépni!
2013. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen.
2013. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős....akárhogy is,de ő pasi tehát neki kéne keresni-e ha érdekled....
2013. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok, hogy bejovok neki. Meg mondta is, hogy milyen szerencses, hogy megvan a szamom neki.

Akkor este is azt mondta, hogy mindenkepp ki akart jonni annak ellenere, hogy vasarnap otthon ul.... Mindegy nem ertem mit jelent ez

2013. okt. 23. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező,ha nem keres azóta sem nem érdekled ez ilyen egyszerű bármilyen rossz is ezt belátni...
2013. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a mostani barátommal az első randi után 2 napig nem beszéltem, pedig a randi kb. felénél összejöttünk, csókolóztunk is...


Csak akkor még nem cseréltünk számot, meg egész hétvégén volt programja a haverjaival. Nem kell egyből rosszra gondolni. :)

2013. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!