Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jászberényben hova tűntek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jani021 kérdése:

Jászberényben hova tűntek a 20 éves és annál idősebb lányok? Úgy értem hogy hétvégente hiába megyek fel hogy na ma hátha megismerkedek egy aranyos csajjal mindig csak 15 évesekkel találkozok. (24F) voltam

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 20:25
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Járj el egy közelebbi nagyvárosba inkább bulizni. Ha falun lakik az ember, akkor ilyen sanyarú lehet a helyzet. Szolnok/Pest játszik nálad.
2013. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Őket is zavarja a sok minőségi tizenöt éves, és inkább összecsoportosulnak valakinél iszogatni, vagy felmennek egy közelebbi nagyvárosba. :))


Jászberény, 18/L

2013. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mitóa elvégeztem a főiskolát Szolnokon azóta már nem találom meg itt Jászberényben a helyem a régi társaságunk szétszóródott.És most itt vagyok barátnő és társaság nélkül.:S
2013. okt. 25. 13:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Szolnokon mi is sokat buliztunk de a munka után már nincs energiám felvánszorogni oda:)Ha így van ahogy leírtad akkor elég aggasztó a helyzet.
2013. okt. 25. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemsokára nyílik a Club Secret,keress ré Facebookon.Ott bőven fogsz találni huszonéveseket úgy gondolom.
2013. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!