Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korcsolyázás randiként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korcsolyázás randiként?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régóta ismerjük egymást régen legjobb barátok voltunk de ez kezd átalakulni kapcsolattá.. Az a helyzet hogy megkérdeztem nincs-e kedve eljönni korcsolyázni mert suliba menet pont láttam hogy megnyílt a korcsolyapálya.. Én régebben korcsolyáztam ő pedig még nem de tud görkorcsolyázni.. Arra gondoltam elviszem kocsival a korcsolyapályához viszek neki mondjuk egy kis csoki mert azt ugye minden lány szereti... utána pedig mondjuk valahová még beülni vagy ahogy alakul... eddig jó ötlet?


18/F


2013. okt. 24. 18:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem aranyos ötlet. Én örülnék neki ha ilyen dolgokra hívnának randizni. Hajrá! :)
2013. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz terv. Végre egy fiú, aki mer is lépni. Bár számíts rá, hogy ő nem biztos, hogy az orrod előtt szeretné leégetni magát...korizni elsőre nem túl szép látvány. :D
2013. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát én ugye írtam hogy régen voltam na az arról szólt hogy ripityára törtem a térdem meg könyököm és még most sem jobb a helyzet.. :D gondoltam így több indokom van fogni a kezét.. :D
2013. okt. 24. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet :)
2013. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legjobb ötlet télire. Főleg így, hogy kezdő, tudod fogni a kezét, tanítani, segíteni neki. Össze lehet hozni egy kellemes délutánt.
2013. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jaj istenem mennyire jó ötlet...:) nagyon jó ötlet esküszöm.!:) és mennyire cuki már a kérdező: "gondoltam így több indokom van fogni a kezét.."
2013. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De nagy mázlista az a lány. :D Aztán vigyázz, nehogy mindketten pofára essetek. :D
2013. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :))
2013. okt. 24. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár én azt a csokit kihagynám azért. Elég kínos mikor találkoztok első randinál és kap egy tábla csokit, egy doboz desszertet.
2013. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem az első randizásom a barátommal korcsolyázás volt még anno :D és az elején még zavarban voltunk meg csak úgy korizgattunk egymás mellett,de aztán megfogta néha néha a kezem és az nagyon jól esett meg biztatott ,meg nevettünk egymáson amikor estünk:) úgyhogy tutkós ötlet:D mi mondjuk a városligetben voltunk korizni,utána kiültünk a hősök terére tök romantikus volt:)
2013. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!