Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy mindenki sminkeli magát és nem lehet rendesen beszélgetni, csak a Facebook segítségével.!? , nem vagyok visszahúíódó tipus nem is volt még barátnőm és még csak nem is smároltam.14/F

Figyelt kérdés
De nincs egyetlen olyan csaj sem akibe szerelmes lennék.. egyszerüen mindig játszák az eszüket és rohadtul idegesítőek (nem vagyok homár)

2013. okt. 24. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a smink és az fb között hol van az összefüggés?

nem értem..

2013. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hiddel nem mindenki ilyen. Én nem szeretem a sminket. Gondolom nem vagyok vele egyedül ahogy azzal se hogy a facebooknak élek.
2013. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy szolid smink sosem rossz, vagy kirívó... ez engem sosem zavart, sem magamon, sem más lányokon.

Miért facebook? Felőlem lehet Skype is, mert ingyenes, és nem szárad közben ki a szám, nem szeretem a hangomat, nem kell a beszélgetőpartner szemébe nézni, és a képernyő előtt mást is lehet csinálni, átgondolhatod, mit is akarsz írni, kevesebb az esély rá hogy hülyeséget mondasz, ha valakivel face to face beszélgetsz, akkor nem kezdesz el házit írni, ebédelni, vagy nem beszélgethetsz másokkal, mondjuk olyanokkal, akik nem bírják egymást, vagy nincsenek egy helyen. Persze ettől még nem kell mellőzni a valóságos emberi kapcsolatokat sem... de a virtuálisan sokkal egyszerűbb.

2013. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20 lány közül 1 vagy 2 van aki rendes, abba is egyből belezúgok, de semmi esélyem nincs náluk.
2013. okt. 24. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
az a menő, mert mindenki ezt csinálja, bár én sem értem miért, és nagyon az agyamra tudnak menni az ilyen emberek 14l
2013. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nah.... epp ez az és akkor majd ha "face to face" beszélgetünk egy kur*a szavat nem tud mondani... nem értem..
2013. okt. 24. 20:04
 7/12 anonim válasza:
Nono. Nem mindenki ilyen, a kivételeket se általánosítsd.
2013. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A szolíd smink tényleg elfogadható, de amikor vörös rúzst használnak és még csak 13 évesek az már ocsmány... Van egy lány 13/L járna velem és ilyeneket kérdez "lekaphatlak?" , "téged egy csókért meglehet kapni??", " ha kinyalsz leszoplak" ez rohadtul elbaszott egy világ lett!
2013. okt. 24. 20:09
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsánat kinek nem inge ne vegye magára.
2013. okt. 24. 20:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen lányokat, de egy szóval (ribi) letudom őket. Ez van, ehhez kell alkalmazkodni. Én nagyon nem vagyok ilyen: még szájfényt se használok, és inkább face to face beszélgetek, a facebookot csak arra használom, hogy azokkal beszéljek akivel kb. 1 évente/akkor se találkozunk. Szóval légyszíves ne általánosíts.

14L

2013. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!