Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy nem akarom már megismerni?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedem neten, de most láttam egy szép lányt fac-en, így aktivizáltam is magam (24 éves). Két hete beszélünk minden nap, nagyon szép, és értelmes is. Hosszú idők után egy lány, akivel értelmesen is lehet beszélni. Direkt nem hívtam még randizni, mert komolyak voltak a céljaim és kivártam. A csavar itt van. Nagyon idegesítő a stílusa és az egész ismerkedés erőltett. Amolyan vallatós, kérdezz felelek az egész, melyben többnyire ő kérdez, én meg köteles vagyok felelni neki. Ha nem egyből felelek neki, szóvá teszi, ha meg nem azt a választ kapja, amire várt, akkor elkezdi, hogy sumákolok. Nem egyszer vágta ezt a fejemhez amúgy. Ha pedig én kérdezek, akkor elpoénkodja, vagy politikusokat megszégyenítően kerül. Persze ha én csinálom ezt, akkor meg szóvá teszi azt is és ismét sumákolónak tart. Mindent tudni akar még azt is, hogy 4 óra facebook után miért megyek, hova megyek stb. Ha meg mondom, hogy nem szoktam gépnél ülni sokat elkezdi, hogyha igazán megakarnám ismerni, akkor maradnék.... Ő ezzel a vallatással csomó mindent tud már rólam, mikor még nem is találkoztunk, én meg alig róla és bevallom már nincs is kedvem megismerni. Olyan érzésem van, mintha egy akaratos, házisárkány barátnő lenne, kerülöm is. Az, hogy jól elbeszélgetek vele nem jelenti azt, hogy kapcsolatban is jó lenne vele. Hiába próbálok rendes ismerkedésbe bocsátkozni témázással, ismét elkezd vallatni. Persze nemrég meg nekem azt is elfelejtette mondani, hogy elutazik (akkor hívtam volna randira). Azt mondja, hogy nem információértékű, de azt hogy én hova megyek, hány csajjal ismerkedem kötelező tudnia. Ez az egyik mániája. Pár naponta kérdezi, hány csajjal ismerkedem, miért neten stb. Amikor meg válaszolok ismét én sumákolok. A sokadik sumákolós megjegyzésre nagyon megnyíltam neki egy hosszú levélben. Mi volt a válasza? EGY ÚJABB KÉRDÉS, AMI A TÉMÁBA SEM VÁG!!! Ennyi idősen nem így kéne ismerkedni, hanem normális beszélgetéssel, élményekkel és legszívesebben elmondanám neki, hogy hagyjuk az egészet, mert elriasztott ezzel a vallatós, mindent tudni akarok viselkedéssel (amikor én semmit nem tudok róla).

2013. okt. 26. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a kérdést.
2013. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani semmiképp sem. De ettől a stílustól tényleg falra mászom, a folyamatos hamis vádaskodás, bagatelizálás és egyéb. Inkább már taszít a lány, mint vonz.:S
2013. okt. 26. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit beszéltetek, zárd le normálisan, és írd meg neki a problémáidat, szerintem.
2013. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek nem egy kamionos a faszija? mert egy ilyet ismerek, és szerintem agyilag beteg a nő. De nem kicsit. A faszija tartja el.
2013. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen az lesz! De semmiképp nem szeretném folytatni. Nem akarom hallgatni, minden nap a téves és kissé megalázó következtetéseit.
2013. okt. 26. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele kérdező:)
2013. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy eleged van a viselkedéséből és már semmit nem akarsz tőle majd tiltsd le.
2013. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt azért nem.
2013. okt. 26. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!