Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után rögtön jelentk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után rögtön jelentkezett, akkor nem csesztem el?

Figyelt kérdés
Első randim volt egy sráccal, akivel eddig nem nagyon beszélgettünk élőben, hanem egy ismerős ismerőse, aki elkérte a számomat tőle, aztán facen írogattunk. Én nagyon izgultam, kb alig szóltam hozzá, ő tartotta életben a beszélgetést. De nagyon aranyos és kedves volt, és nem direkt csináltam, csak nagyon zavarban voltam mert k*vára jó pasi hozzám képest. Aztán féltem, hogy tuti csalódott bennem, másnak képzelt stb. Haza a vonaton még pár könnyet is ejtettem emiatt, nagyon szomorú voltam. És pont akkor telefonált amikor beértem a lakásba, hogy épségben hazaértem-e :)) És azóta is beszélünk, de nem értem teljesen. Hiszen nagyon szerencsétlen voltam ma. Ő mégis azt írja jól érezte magát velem. Akkor tetszem neki valószínűleg? A dumámmal mindenesetre tuti nem vettem le a lábáról...

2013. okt. 26. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

zekz, szekz, zeksz, szeksz, keksz...

érted..

2013. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugi. Ha jelentkezett, akkor valószínűleg jól sült el az este, ha elhív egy következő randira, akkor biztosan.:) De ha úgy érzed baj, hogy keveset beszéltél, akkor változtass rajta!
2013. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk találkozni hetekig, mert kollégista és kb havonta egyszer jár haza. Ezért is töröm ennyire rajta a fejem, mert most sokáig nem látom újra.
2013. okt. 26. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megkedvelt.
2013. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztosan a mosolyaiddal vetted le a lábáról:)) Örülj neki!
2013. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha elhív még egy randira, akkor biztos lehetsz benne, hogy megkedvelt téged. talán azt is aranyosnak találta, hogy zavarban voltál :)
2013. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!