Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy az álmomból valóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az álmomból valóság lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én egy 25 éves srác vagyok.Jó pár éve nem volt már semmilyen kapcsolatom.Nektek volt olyan álmaitok hogy egy lányról álmodtatok beszélgetettek,sétáltatok,közös éjszakátok volt stb.Nekem nem is egyszer volt ilyesmi álmom és mindig ugyanazt álmodtam hogy vele vagyok.Amikor utoljára álmodtam ilyesmit a lány azt mondta hogy most már együtt leszünk,mindig velem lesz.Nálam ezek az álmok ritkán előfordulnak.

Lehet hogy nem soká találkozok az igazival?

Kérlek írjatok.


Értelmes emberek,értelmes válaszait várom.


Ha valami bunkoságot akarsz nekem írni azt felejtsd el.Ne koptasd hiába az ujjaidat a billentyűzeten ha ilyesmikre van eszed.


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!


2009. nov. 14. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Az álmok általában a vágyakat mutatják, vagy a múltat, vagy valami ilyesmi. Szerintem neked már marhára hiányzik egy nő, azért álmodod mindig ezt. De az igazival sosem fogsz találkozni ha nem teszel semmit sem csak várod...
2009. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen ha az álmaidban élsz akkor csak álmaidban lesz nőd.
2009. nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy tudat alatt nem hagy nyugodni a dolog,hogy nincs barátnőd egy jó ideje és nagy benned a vágy is nőre,nem véletlen álmodsz ilyeneket! Mondjuk azért tenni is kell majd,hogy rátalálj a való életben az igazira,nem az lesz,hogy állsz a buszmegállóban és odalibben egy nő,hogy Te vagy neki az igazi..,de gondolom ezzel Te is tusztában vagy,sok szerencsét a párkereséshez!;)
2009. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*tisztában
2009. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd! "Bolond az, ki álmokból épít palotát, s közben elfelejt élni." Hasznos gondolat egy szerző tollából és sajnos, rád eléggé igaz.
2009. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Te nagyon vágysz az Igazira,most már csak egy dolgod van:megkeresni!Persze,ez nem ilyen egyszerű,mint amilyennek hangzik,de ne add fel!Végül is az álmaidból az derül ki,hogy így lennél boldog,ha végre találnál egy lányt,aki a mindened.

2009. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az álmod annyit mutat, hogy iszonyúan kétségbeesett vagy. Férfiként SOHA ne egy nőtől függjön a boldogságod, legyenek hobbijaid, baráti társaságod, utazgass, szólíts le egy csomó lányt és ne görcsölj ezen.


Ja, és szerintem a való életben nincs olyan, hogy "igazi", de ez persze csak magánvélemény (már előre látom, hogy a romantikus filmeken felnőtt 15 éves csajok hogy le fognak ezért pontozni engem :)

2009. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Rossz úton jár az aki álmokban épít várat s közben elfelejt élni!
2009. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem volt egy álmom amiben megcsókoltam vkit, és valóra vált :) pedig nem úgy állt a dolog hogy valaha is megtörténjen
2009. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
persze, valóság lesz. egyik reggel kinyitod a szemed, és ott fog térdelni a csaj a farkaddal a szájában. nyom egy laza mélytorkot, majd miután keményre szopta a brét, ráugrik popival a lécre, és közben csapkodja a suncit a tenyerével, amit előtte bőven telecsulázott. utána kimegy, és reggelit csinál, kitakarítja a kecót, elmosogat, mos, tereget, vasal, és kitölti az egész család adóbevallását.
2009. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!