Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randikon nem szokott témánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randikon nem szokott témánk lenni, nem tudok mit kérdezni tőle mert konkrétan eleblokkol az agyam. Alapjában, vagy amikor a barátnőimmel vagyok akkor meg be nem áll a szám. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Halott ügy, ha nem tudtok beszélgetni! Majd találsz egy olyan fiút, akivel mindig van valami téma.
2013. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyikkel se tudok.
2013. okt. 29. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell túlkomplikálni mond ki amit gondolsz
2013. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nem találkoztál olyan fiúval, aki neked való. Ezek szerint a fiú sem valami bőbeszédű. Majd jön egy olyan, akinek be nem áll a szája, meg te is jól érzed magad, és mindenről tudsz vele beszélgetni. Én egyszer az Egerből Debrecenbe tartó buszon ismertem meg egy lányt, Debrecenig beszélgettünk, tök jó volt.
2013. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az hülye válasz hogy egyikkel se tudsz. rengeteg fiú van, akivel még nem beszéltél. lehet hogy külföldön van az a fiú, akivel sokat tudsz majd csevegni.

ha meg tényleg nem tudsz fiúkkal beszélgetni, akkor menj el orvoshoz és vizsgáltassad ki magadat, mert ez inkább abnormális, mint "különleges betegség".

2013. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!