Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írhatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy van egy lány aki most jött a sulinkba, és tetszik nekem és azt veszem észre, hogyha akármikor összefutunk akkor mindig rám néz, akkor is ha mással beszélget.

Sulin kívül is, egy busszal megyünk egy rövid út erejéig és ott is a szemembe néz sokszor.


A probléma az, hogy személyesen nemigen tudok vele kettesben beszélni, mert ugye a suliban az osztálytársaival van, a buszon is, onnantól meg különválnak útjaink.

Ezért döntöttem amellett, hogy Facebook-on írok neki, csak azt nem tudom, hogy mit kellene írjak.


Erre kérnék egy kis segítséget, hogy (akár személyes tapasztalat alapján) írjátok meg nekem, hogy mit lehetne írnom neki.



[Tudom, hogy már sok ilyen kérdés van, de azok csak annyiból állnak, hogy felteszik a kérdést, és semmi leírás. Ezért döntöttem úgy, hogy új kérdést írok ki, mivel itt az adott szituációt is leírtam.]


A kötekedni vágyók kerüljenek, köszönöm.


A válaszokat/segítséget előre is köszönöm.


Szép estét.



2013. okt. 30. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
írj rá. elvileg most érkezett, megkérdezheted, hogy milyen a suli, az osztálya, a tanárok. :) rákérdezhetsz, hogy eddig hova járt suliba blablabla.. ha minden jól megy, akkor a beszélgetés magától fog folytatódni.;)
2013. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

háló.

szia zavarok, ha igen jó ha nem az is jó, milyen az uj környezet, az uj suli, mért jöttél, honnan, hány éves vagy, milyen filmet szeretsz, juj azt én is, kutyás vagy vagy macskás, jujj én is, szeretnélek elhívni vmikor sütizni ha lenne kedved hozzá, juj dejó, akkor majd hívlak.

valami ilyesmi megteszi.

2013. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt tudom, hogy a dolgok majd úgy jönnek maguktól, csak azt nem tudtam, hogy az első mondatom mi legyen felé.

Meg azt, hogy hogyan puhatoljam ki, hogy bejövök-e neki, bár a jelek azt mutatják, hogy igen, de kitudja.


Mert az a baj, hogy már több mint 1 hónapja húzom a dolgot.

2013. okt. 30. 19:45
 4/8 anonim válasza:
Csak írj egy sziát neki, ő vissza ír és elkezdtek beszélgetni (bármiről, filmek, zene, stb) ha suliban nem tudsz vele beszélni akkor csak mindig köszönj rá akkor majd érzi h ez nem csak egy facebook-os lehetetlen kapcsolat :)
2013. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Rendben, azt tudom, hogy kérdezgetni kell a hobbijáról, hogy mit szert stb.


Csak az nem fura, hogy egy ismeretlen fiú ráír egy lányra (csak látásból ismeri...) hogy:

Fiú: Szia

Lány: Szia

Fiú: Milyen filmet szeretsz?

...

Ez így elég hülyén hangzik szerintem :\

2013. nov. 1. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit akarsz neki írni? Randira akarod hívni? Beakarod vallani neki, hogy tetszik? Egyáltalán tetszik? Vagy szeretnéd tőle megkérdezni, hogy miért néz? Mert ez a leírás csöppet sem volt érdemes leírni, hiszen semmi olyan dolgot nem vonhatunk le, ami a fődologhoz, a kérdéshez szükséges lenne. Esetleg azt, hogy még nem beszéltél vele.
2013. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány éves vagyol ?
2013. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6:

Olvasd újból akkor a kérdést, mert a kérdésben megemlítettem, hogy tetszik 1. sor vége és 2.sor eleje...

Igen azt is szeretném megkérdezni, hogy tetszek-e neki, illetve elmondani neki, hogy ő is tetszik nekem.

Meg a randira el szeretném hívni, de ez az előző dolgok függvényében valósulhat meg csak.


#7:

16|F

2013. nov. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!