Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha el szeretném hívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el szeretném hívni a lányt, akkor ki kell mondanom, hogy randira hívom, vagy ne említsem a randi szót (csak hogy egyértelmű legyen számára is)?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szeretnék jobban megismerni, mert tetszik nekem, és arra gondoltam, hogy elhívnám majd egy beülős-beszélgetős valamire (kaja, süti, kávé, még nem tudom). Ilyen esetben azt mondjam neki, hogy randira hívom, vagy ez nem szükséges? És ha nem mondom, akkor vajon tudni fogja, hogy miért hívom el? Azért gondoltam arra, hogy nem konkrétan randit kérek tőle, mert egyrészt nem ismerem őt annyira, másrészt meg akkor talán számára is kisebb a kényszer, bár nem tudom, ilyen esetben is kínosnak érzik-e a lányok, ha vissza kell utasítaniuk a fiút. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 30. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne randira hívd, én nem mennék el egy "idegennel", a sima találkozó jobb.
2013. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Közöld indiszkrét módon hogy randi és akarsz tőle valamit."nagyon boldog lennék ha egy ilyen csodálatos lánnyal ebédelhetnék" vagy ilyesmi
2013. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zotanbro ***** válasza:
nem kell mondani :D csak szimplán hívd el kávézni aztán kérdezd meg hogy nincs-e kedve megenni vmit vagy esetleg vmi mást csinálni..
2013. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani a randit, egyszerűen meghívod, vagy elhívod, és annyi.
2013. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


#1: Nem vagyunk idegenek, évfolyamtársak vagyunk, csak kevés a közös óránk, és így nem sokat beszélgettünk még eddig. Beégni se nagyon akarok, és azt hiszem, számára se lenne annyira kínos, ha nem egy konkrét randimeghívásra kellene igent vagy nemet mondania.

2013. okt. 30. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb rá kell kérdezned, hogy randizna-e veled.
2013. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem akarok olyannál rákérdezni, akit gyakorlatilag alig ismerek. Ha esetleg ez a beszélgetés jól sikerülne, akkor utána nem lenne gáz rákérdezni, hogy "na és legközelebb egy randi?"?
2013. okt. 30. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz? Bárcsak én lennék az a lány :)
2013. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: Miért is akarnál te lenni az a lány? :) Egyébként PhD-n vagyok. A többi titok. :))
2013. okt. 30. 22:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem te vagy :( Én osztatlan mesterképzésen... Azért akartam én lenni az a lány mert van valaki, akit legszívesebben fejbe kólintanék már hogy édesdrágaegyetlennemmormálisakitimádok lépjél már valamit! :)
2013. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!