Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első randi?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt egy randim sem, kérnék minden apró részletet, és segítséget hogy hogyan hívjam meg (nem akarok rámenős erőszakos lenni hogy jöjjön el mert el kell jönnie :)) miről lehet beszélni, hogyan kell viselkedni, stb stb,

fiú vagyok :)

a leány :) elég messze lakik tőlem szóval elég nehéz lesz elhívni mert nem tudom hogy mikor tud bejönni a városba, amugy munkatársam és csak is hétvégére tervezem az első randit (egy kávézóba, egy süti keretében) de ha eljön, akkor hol várjam, busz előtt? vagy kávézó előtt?

miről beszélgessek majd vele? szóval ilyenek

előre is köszönöm, nem akarom elrontani, azt akarom hogy emlékezetes legyen számára, és tetszedjen neki, hogy a következőre is szívesen eljöjjön



#első randi #randi tanácsok
2013. nov. 2. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó! De jó nektek! Szép lesz, ne tervezd agyon, ez magától is szép lesz, ha hagyjátok:) Ami fontos: Figyelj RÁ: abból fogod tudni mindig, mit mondj, vagy épp, hogy a csend jó.. Figyeld a tekintetét, legyél kedves.
2013. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a busz előtt aranyosabb :) a beszélgetés jön magától. Ha viszel neki egy szál virágot az emlékezetes tapasztalatból mondom :D nem kell nagy csokor csak valami kis aranyos virágocska
2013. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak nem akarom túlzásokba vinni, hogy nehogy azt gondolja hogy csak fel akarom szedni, azzal hogy elhívom kávézni és süti is lesz mellé, + még egy virágocska? Lehet hogy aranyosnak fogja találni meg minden, de nem sok egy kicsit, az illető 28 éves én pedig 21, amugy ez nem zavarja nagyon már kiderítettem, csak egy ideje egy hullámvölgybe futott ez a kapcsolat köztünk, és nem tudja eldönteni, hogy akarja ő ezt az egészet, ezért akarom hogy ez a randiféleség csodás legyen számára, hogy eloszlassa a kételyeit.
2013. nov. 2. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túlzás egy szál szép virág.. Miért lenne túlzás? 1 szál szép csomagolás nélkül átnyújtott virág láttán mindenki önkéntelenül mosolyog, örül.
2013. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan első randi féle.
2013. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a mozi a legjobb hely az első randi számára.
2013. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!