Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni azt, ha egy férfi csak búfelejtőnek, magányenyhítőnek szeretne egy nőt randira hívni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék még egyszer beleesni abba a hibába, hogy egy ilyen célú randimeghívásra igent mondjak. Ezért kérdezem azt, hogy már a randira hívás jellegéből ki lehet-e valahogy következtetni, hogy a férfi csak ezt akarja-e, vagy bizonyos idő elteltével akár komolyabbat is szeretne?
2013. nov. 2. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem az szokott gyanùs lenni, ha a pasi nem èrdeklodik. ha csak magàròl ès az èletèrol beszèl, engem pedig nem kèrdez, vagy èrdektelen.

plusz az is gyanùs, ha exekrol mesèl, vagy a komolyabb tèmàkat hozza fel, mint pl szerelmi csalòdàs.

na az ilyenekkel òvatosan!

2013. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem abból, hogy mennyire friss neki a dolog. Mármint a válása/szakítása.


Amúgy én meg a másik oldalon állok. Én egy nőt hívogatok állandóan randira és mindig leráz. Szerintem azért, mert azt hiszi, hogy azért, mert pár hónapja véget ért egy hosszabb kapcsolatom, ezért pont búfelejtőnek akarnám. Pedig nálam nem így van. Én tökre belezúgtam (igaz, ügyfelem volt, így ismertem meg és nagyon megtetszett) egyszer taliztunk is, jól is érezte magát velem, aztán meg sajnos pár hete csak a baszkolódás meg, nagy elkeseredésemre :(

2013. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!