Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten az autóbusz-pályau...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten az autóbusz-pályaudvar közelében van valami jó beülős hely, vagy esetleg lehet ott sétálni?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz randim egy lánnyal, akivel a fent említett helyen fogok találkozni, és érdekelne, hátha tudtok valami jó helyet a közelben. Busszal még nem jártam Kecskeméten (!)


Továbbá az is érdekelne, hogy Kecskeméten is úgy lehet utazni, mint ahogy Budapesten? (hol lehet venni jegyet, mivel lehet pl. eljutni a MALOM-ig és hogyan?)


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat-segítségeket! Majd mennek a zöld ujjacskák!


2013. nov. 2. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A palyaudvar kornyeken nincsenek jo helyek, ha vmi kavezot kerestek, a center kavezot ajanlom.

A malomba a legegyszerubb gyalog elmenni, 10 perc alatt oda lehet erni.

2013. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a MALOM az 10-15 perc séta onnan, nem éri meg buszozni szerintem. Buszozással kapcsolatosat se nagyon tudok mondani, ezelőtt ingyen utaztam, most nem nem utazok busszal sehogy sem :D
2013. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint jobban járunk, ha elsétálunk a Malomba, és így a séta le is lesz tudva + addig is foghatom a kezét. Ott pedig beülünk valahová kávézni egyet. :)
2013. nov. 2. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Végre egy Kecskeméttel kapcsolatos kérdés, de megelőztek. :( Amit írtak, az korrekt; de gondolom a lánynak van elképzelése arról, hogy hova menjetek.
2013. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Drága Utolsó!


Talán, kevesled a Kecskemét-es kérdéseket, vagy esetleg sokallod/unod a BP-i kérdéseket, amelyek a randi helyekre hegyeződnek ki? :D


Remélhetőleg vannak ötletei, de én is szeretnék kicsit felkészülni. Sose jön rosszul, hogyha többet tudok egy adott helyzetben. Később még jól jöhet. :D

2013. nov. 2. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Keveslem, szerintem elég alulreprezentált itt a városunk.
2013. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szívesen laknék Kecskeméten, hisz nyugisabb, mint Pest, és szerintem szebb is. Továbbá területileg is jó helyen fekszik.
2013. nov. 2. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye, hajrá Kecskemét!
2013. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és nagyon szépek a jányok :P
2013. nov. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!