Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hova vigyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hova vigyek egy 16 éves csajt? 19/F

Figyelt kérdés
Kocsikázásra gondoltam az tetszene neki vagy inkább valami más ötlet ?
2013. nov. 3. 00:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
Shoppingolni.
2013. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
cukrászdába, esetleg moziba, ezek után menjetek el sétálni:)
2013. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
thászkúbsa
2013. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A kocsikázás az jó ötlet. Vidd fel az autópályára és száguldozzál, hagy érezze milyen a sebesség. Sőt bemutathatsz rendőri üldözést is élőben neki.
2013. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is a kocsikázással vagyok meglőve, de nem tudom hogy így elsőre mit szólna a csaj.
2013. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 zotanbro ***** válasza:
setaljatok..kajaljatok vhol ..uljetek be vhova inni valamit.. vagy nezzetek meg szep helyet.
2013. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ágyba :D

na jó.....amúgy komolyan....

-korcsolyázni

-mozi

-séta

-valahova kajálni

17/L

2013. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Farkas András D. válasza:
A Tescoba, és vegyél meg neki mindent amit akar, vagy a Margit szigetre, sok ingyen bokor ;) vannak romok is. Ha k.rvás, akkor csöndes helyre, ha nem akkor is csöndes helyre, csak vigyél sok piát, mert a nem egy olyan kijelentés, amit az ember csak alkoholhiányos állapotban mond ?)
2013. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ágyba
2013. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vacsi, séta, a mozival az a baj, hogy közben nem tudtok beszélgetni az autós üldözéssel meg az a baj, hogy nos hát... az hogy az egy autós üldözés de ha izgalomra vágysz ahhoz nem szükséges a lány jelenléte, sittre kerülhetsz egyedül is
2013. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!