Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Badoo-t még használják?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo-t még használják? Vagy már lefutott? Melyik társkereső felkapott?

Figyelt kérdés
A Badoo-t használom, de nagyon-nagyon kevesen néznek vissza, használják még, vagy halott dolog, mint az iwiw? Mert nincs benne korlátozás, szabadon visszanézhetsz, irhatsz a másiknak, nemúgy, mint máshol.
2013. nov. 6. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

parom.hu, paratlan.hu

Ezek jok, ĂŠs ha komolyan gondolod egy premiummal tuti megleled a megfelelot.

2013. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ fiú vagy vagy lány.Ha fiú akkor hagyd a francba az egész társkeresőzést,mert nem fog tetszeni ami ott van.Senki nem ír vissza,vagy ha igen bunkóznak veled.

Ha lány vagy,akkor meg csak válogass a sok jelentkező közül,és ennyi.

2013. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a badoo-n találtam meg a páromat. Ha már egyszer van ilyen ingyenes lehetőség, ki kell használni.

A többi oldalról nem tudok nyilatkozni.

2013. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a páratlan-nál is elég sok az "itt járt: régen" :)

tudom, hogy fiúként nehéz - nade ha vissza se néznek, akkor más gond van, ezért gondoltam, hogy esetleg lejárt

2013. nov. 6. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiúként katasztrófa. Olyan, mint a lottó 5-öst megnyerni
2013. nov. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!