Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek erre a lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre a lány mit ír vissza :Szeretnélek jobban megismerni. Egy vacsorához nem lenne kedved valamikor? .

Figyelt kérdés
facebookon beszéltünk 2 szer pár percet a lánnyal,tudtára adtam h nagyon szép lány,nagyon tetszik...ha ráírok visszaír...egyedülálló 24 éves okos csinos szép lány..szerintetek ?

2013. nov. 6. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Személyesen nem találkozol vele?
2013. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24 éves csaj sztem nem facen akar pasit fogni
2013. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Most nem tudom, eltörtem a kristálygömböm, Hongkongból rendeltem újat, ki tudja mikor ér ide. :(
2013. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
személyesen még nem találkoztunk,és miért ne facén akarna pasit fogni ? én jelöltem visszajelölt beszélgettünk...
2013. nov. 6. 22:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy értelmes nő, aki számára te nem vagy közöbös, az pozitiv választ fog adni.Nem is értem, hogy miért kell ilyet megkérdezned.Teljesen egyértelmű.
2013. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ha visszaírt és mikor nem tudunk beszélgetni azt írja h csak este lesz majd,az azt jelentené h nem vagyok közömbös neki ? :D
2013. nov. 6. 22:21
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Egy nagyon jó tanács , és köszönd meg , hogy elárulom (!!) :


Normálisan fogalmazzál , ugyanis írásban is átjön , hogy mennyire vagy magabiztos.


Szóval "Egy vacsorához nem lenne kedved valamikor" helyett a jó kérdés : "Lenne kedved egy vacsorához" vagy "Én egy vacsorára gondoltam , mit szólnál hozzá"



Ugye érezni a különbséget ?!


Nah szóval , most az egyszer voltam ilyen rendes , hogy ilyen szakmai titkot leírtam , te se nagyon áruld el ezt másnak , max jó pénzért !



Üdv


a Mester

2013. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mester"


Akkor még egy szakmai titok: Ez az oldal publikus :D

2013. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

a Mester ezzel tökéletesen tisztában van , de azért bízik benne , hogy az egész ország csak nem fogja olvasni.



További szép estét mindenkinek !


a Mester

2013. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy tesz fel valaki egy kérdést, hogy benne van-e a "nem" szó vagy nincs, ha szimpatikus akkor elmegyek vele úgy is, a kérdés lényege a lényeg, nem az ilyen apróságok.
2013. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!