Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van? Ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van? Ha egy lánnyal megyünk a járdán, természetes, hogy ő megy belül. Igen ám, de úgy hallottam, hogy a lány a fiú jobb oldalán megy. Tehát ha az út bal oldalán megyünk akkor a lány belül menjen vagy a fiú jobb oldalán?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem úgy van az a mondás, hogy a k u r v á k mennek bal oldalt? :)
2013. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
belül, a védelem fontosabb.
2013. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Crood ***** válasza:

[link]


Ilyen magasról letojom..Az a lényeg ne f.ss tőle..Nem volt még punci ami harapott volna:D

2013. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott állt a lány az út jobb oldalán, egy sárga rózsa hervadt homlokán...
2013. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, de menejen kint és csapja el egy vandál motoros? :D
2013. nov. 7. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem annyira de annyira tökmindegy :D a lényeg, hogy szeressen...


24/L

2013. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig párom jobb oldalán megyek. Így szoktuk meg :) Amúgy meg, ha valami közeleg felénk csak félre ugrunk :D ha meg nem, nagy valószínűséggel mindkettőnket eltalál, szóval tök mindegy, hogy előbb kapom az arcomba a motort vagy később, egy századmásodpercnyi különbséggel ..
2013. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen, hogy ki melyik oldalon megy, legfeljebb ilyen "elit" körökben fontos ahol még az alsógatyád színe és szabása is meg van szabva meg hogy hogyan kell enni (500 villával egy sima rántott szeletet). Amúgy meg úgy kell menni ahogy kényelmes. Nekem úgy jó ha bal oldalt vannak mellettem az emberek (mindenkinél így van) mert arra jobban tudok fordulni, jobbra nehezebben megy.
2013. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lany mindig a ffi jobb oldalan megy :)
2013. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A lany mindig a ffi jobb oldalan megy"


És ez egy kőbe vésett baromság amit "kötelező" lenne betartani mi?


Mázli, hogy nem minden ember droid akikre még rá lehet erőszakolni ilyen divatjamúlt baromságokat.

2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!