Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hamarabb/könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hamarabb/könnyebben belementek egy találkozóba, ha a fiú nem kimondottan randira hív benneteket?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt az egészet, hogy ha a srác csak annyit kérdez, hogy elmennétek-e vele mondjuk kávézni, az kevésbé kínos-e, mint ha ténylegesen randira hívna benneteket, és mondjuk az első esetben elmentek vele, míg a másodikban nem? És ha csak pl. kávézni hív, akkor is tudjátok, hogy mi a szándéka? Vagy jobb, ha konkrétan azt kérdi, hogy randiznátok-e vele? Hogy őszinte legyek, kicsit félek konkrétan randit kérni egy lánytól, mert ő talán nem gondol "úgy" rám, és félek, hogy még egy beszélgetésre se adna alkalmat, viszont ha csak úgy elhívom, akkor lehet, hogy belemenne. Nagyon zavarban lennék, ha randira kellene hívnom, egy "kötetlen beszélgetés" viszont talán őt sem állítaná "megfelelési kényszer" elé. Ti mit gondoltok? Köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 7. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy pasi elhív valahova egy nőt, akkor egyértelműek a szándékai. Minek hívnátok el bennünket, ha nem akarnátok kikezdeni velünk? Ne legyünk naivak. :) Ha nem akarok a fiútól semmit, akkor mindkét esetben egyértelmű a nem.
2013. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy! Eleve szerintem nem kell konkrétan kimondani, hogy randira hívnak. Nem ettől kell hogy függjön, hogy miként viselkedünk!


De én mondom neked öcsi, ha ennyit agyalsz, el fogsz bukni! Csak lazán, mind egy mit csinálsz!

2013. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hova hív, ha tetszik, megyek vele, ha nem, akkor pedig visszautasítom.
2013. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 piriiiiii ***** válasza:

Kicsit túldramatizálod a dolgot. Ha egy lányt elhív egy srác akár kimondottan randira, akár nem, de a fiú szimpatikus a lánynak, tökmindegy, mert elmegy vele. De ha nem szimpatikus neki, akkor is mindegy, mert akkor meg nem megy el. Ez ilyen állllllati egyszerű. Ne ezen filózz. Ráadásul, ha ki sem mondod konkrétan, hogy randira hívod a lányt, ha egy nő és egy férfi találkozik, az még egy kávézóban is randi.

Na és mégis mi a fészkes fenéért lenne ez kínos? Ha engem elhív valaki kávézni, és szimpi az illető, akkor nemhogy nem kínos, hanem tök jó dolog.

2013. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 piriiiiii ***** válasza:
Na de azért a kettes kicsit túllőtt a dolgon, nem teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, egy szeméttelepre azért ne vidd a csajt, és előtte fürödj is meg, meg öltözz fel, és viselkedj úriemberként! :D
2013. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.

És még véletlenül se gondoljátok, hogy ez csak baráti beszélgetés lenne, illetve hogy a srác nem feltétlenül "úgy" akar ismerkedni veletek, csak szeretne megismerni benneteket?

2013. nov. 7. 21:38
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja persze.... Majd bókolj, meg ilyesmik, és veszi a lapot.
2013. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#5: Ezeket bő huszonévesen többé-kevésbé sejtem. :) Egyébként azért gondoltam, hogy esetleg kínos lehet, mert nem vagyok az a tipikus "álompasi", és sokszor él bennem a félelem, hogy a lányt is nehéz helyzetbe hozom, ha elhívom. És hát kicsit vitatkoznék veled, mert nem feltétlenül randi egy találkozás. Volt pl. netes ismeretségem, akivel szintén egy kávéra ültünk be x helyre, mégse randiztunk, csak végre szerettünk volna élőben is beszélgetni. Hogy ő érzett-e valamit, nem tudom, én éreztem, de nem mondtam el neki. Szóval őt se úgy hívtam el, csak megbeszéltük, hogy ha arra járok, akkor találkozunk, és javasoltam, hogy üljünk be valahová, de ennyi volt.
2013. nov. 7. 21:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Nézd, kérdező, ha idejön hozzám az utcán egy idegen pasi azzal a szöveggel, hogy nem innék-e vele egy kávét, mégis mire kellene gondolnom, most őszintén? Hogy tetszett neki az új blézerem, és ezért szívesen beszélgetne velem a gazdaságpolitikáról?
2013. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem vadidegenre gondoltam. Igaz, jogos a hozzászólásod, leírhattam volna, hogy csoporttársnőmről van szó. Egyébként meg csak úgy odamenni egy idegen lányhoz sose lenne bátorságom, hogy eljön-e valahová velem.
2013. nov. 7. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!