Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ezt mikor csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt mikor csináljátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány tegnapelőtt beszélgettem vele régóta ismerem, most egy jó ideje szingli, de igazából ezt nekem nem is kéne tudnom (mármint nem titok, csak hát már nem köt össze minket az egyetem, illetve ő még lehet azt hiszi én azt hiszem hogy kapcsolatban van), eddig keveset beszéltünk, de nekem mindig is tetszett.


Régen voltak dolgok (flört meg ilyenek) köztünk, ő is mintha még szeretné ezt az egészet újra, csak érdekes dolgokat csinál:


Ha felhoztam a régi dolgokat ez volt a válasz:

"már nem emlékszem".


Ha felhozom a párkapcsolatokat egy 3. személyről hogy ő szingli, akkor sem közli velem hogy ő is. (ez nem biztos hogy nektek egyértelmű, de nekem annak kéne lennie)


Múltkor kapott egy csomagot szülinapjára, aminek örült is, virtuálisan (interneten) megköszönte, de ezt se hozta fel pedig a szülinapra is utaltam.


Ugyanakkor a legvégén az volt a megérzésem, mintha többet várt volna ebből a beszélgetésből (búcsúpuszi meg ilyenek), csupán én képtelen vagyok ilyenre, ha ennyire zárt.


Lényeg hogy ő tudja hogy érzek valamit iránta, és én is érzem hogy ő se érzi rosszul magát velem, sőt ellenkezőleg, csupán ezek a beszélgetések így nem vezetnek sehova.


2013. nov. 7. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egy ilyen helyzetben, amikor már egy elég mély szilárd barátság kialakul két ember között és az egyik a barátságnál többet érez....hááát elég nehéz egy komolyabb dolgot kihozni a kapcsolatukból. :/ Gondolj bele, hány barátság ment rá a próbáljunk meg egy kapcsolatot dologra. (Bocsi a szóismétlésekért)
2013. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mi sose voltunk barátok.


épp ezért nem beszéltünk sose, csak ha beszéltünk, akkor flörtöltünk.


hosszú ideje most volt hogy beszéltünk elsőnek. az érzelmek köcsönösek csak nem értem miért ilyen amilyet leírtam.

2013. nov. 7. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit nekem zavaros egyben, amit írsz, de megpróbálok valami értelmeset válaszolni :)


Szóval, a "már nem emlékszem" nekem elég egyértelmű, két dolgot jelenthet - szerintem -, az egyik, hogy nem akar emlékezni (innentől ugye veszett ügy), a másik, hogy neki nem jelentett semmit/sokat a régi flörtölés, hogy tényleg nem emlékszik.

A szülinapos dolog számomra egyértelmű, egyszer már megköszönte. A szinglis dolog is ilyen, attól, hogy valaki másról közlöd, hogy szingli, neki miért kéne magáról?


Összefoglalva: ne utalgass! Felnőtt emberek vagytok, kommunikáljatok felnőtt emberek módjára. Ha valami érdekel, egyenesen kérdezd meg. Tudom, hogy nem könnyű, de rájöttem, hogy nekünk nőknek is pont ugyanez a bajunk, állandóan csak utalgatunk, aztán meg kattogunk rajta, hogy miért nem kaptunk egyenes választ...

Én drukkolok :)

25N

2013. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez így nekem zavaros.


miért nem akar emlékezni arra, hogy múltkor találkoztunk. Igaz akkor ő zavarba jött nem is kicsit, de akkor is. Ez csak pár hete volt.


Ha valaki több éves kapcsolatban volt, és utána mástól akar valamit, aki alapvetően nem kéne tudnia hogy a lány szingli, azért ezt illene közölni, ha már annyira teszünk egymásért.

2013. nov. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!