Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyenge kezdés után erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenge kezdés után erős visszaesés, avagy miért történik ez meg újra és újra? (Nem rinyálás)

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben több lehetőségem is volt ismerkedni, kivel személyesen (bemutattak egymásnak), társkereső oldalon, Facebookon, azonban szinte mindegyiknél az alábbiak történtek: kezdeti nagy lelkesedés, "persze, találkozzunk", "fúú, igen, az jó lesz", majd ahogy közeledik az időpont, "hú, hát lenne dolgom, nem biztos, hogy jó lesz", s hasonló terelések, majd a találkozó lemondása, "de azért barátkozhatunk" állapot fenntartása. Pedig nincsen rossz hírem, nem nyomulok (volt, akivel a találkozó megbeszélése után már csak a találkozó lemondása miatt írt rám), nem vagyok bérgyilkos, vállalható a FB-om is, stb., mégis, úgy tűnik, mintha megijednének a lányok. Miért lehet ez?

Ha egy fiú elhív egy lányt, az elég egyértelmű, ha már a kezdet kezdetén nem vagyok szimpatikus, miért nem mondja meg? Vagy alszik rá egyet, elképzeli a családi fotóalbumot és nem illek bele?



2013. nov. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi történt a kettő között? Valószínűleg ott bukik meg a dolog...
2013. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok csaj annyira felelőtlen, ígérgetnek, mosolyognak, de nincs mögötte tartalom... (Pasik is lehetnek ugyan így) Tuti hogy lehet őket szűrni, csak erősebben kellene sasolnod ám, nem kell mindennek bedőlni. Ne csak a csiniséget, meg a szép szavakat nézd. Gondolj minden mögé.

De fura, engem még át nem vertek, de én is tudtam mindig korrekt lenni.

2013. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: régebben előfordult, hogy én szúrtam el (nagyon rápörögtem), de az utóbbi időszakban már tudatosan figyelek erre, a legutolsó esetben már tényleg csak ő írt én rám, hogy mégsem lesz biztosan jó, majd le is mondta ... ezért kérdezek meg most nyíltan és anonimként
2013. nov. 7. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben azt mondom, hogy az előzőeket elriasztottad, de az utóbbi meg simán lehet véletlen egybeesés is. Nekem is volt nőként olyan pasi, aki lemondta a megbeszélt találkozót, pedig addig lelkes volt, sose tudtam meg az okát... de egy esetből nem vontam le messzemenő következtetéseket.

Viszont olyan több volt, hogy ismerkedés közben "elriasztott" valaki, bár én előzőleg nem ígértem találkozót, de nem zárkóztam el tőle, de menet közben elment a kedvem.

2013. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élet nagy rejtélyei ://
2013. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!