Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem hova menjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem hova menjünk vagy döntsek én?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk első randit egy lánnyal, elvinném sétálni vagy kávézni nekem teljesen mindegy csak vele akarok lenni? Megkérdezzem neki mi tetszene jobban vagy döntsem el én?

2013. nov. 9. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem konkrétan meg kell mondani neki, hogy ide megyünk sétálni és ha szar az idő akkor be lehet ülni egy kávéra
2013. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között. Ha van konkrét ötleted, az jó, vesd fel neki. "Mit szólnál egy sétához itt és itt, és esetleg beülhetünk valahova egy kávéra is, az megfelel? De ha más ötleted van, hallgatlak:)"
2013. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a második mondja. Ötletelhetsz, de mindig hagyd nyitva a kérdést, hogy legyen neki is beleszólása. Ha valamiért nem akar odamenni, akkor legyen bátorsága azt mondani, hogy oda inkább ne, ő tud jobbat...
2013. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!