Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokszor randizók, tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor randizók, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Holnap hosszú idő után megyek randizni. Ehhez lenne pár kérdésem: az első randin általában el szokott csattanni az első csók? Hányadik randin van az első együttlét? Mikortól lehet azt állítani, hogy a randevúpartnerrel együtt vagyunk? Köszi

22 l


2013. nov. 10. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan 22 évesen ezt nem tudod? És nincs semmi kőbe vésve (egy nagyon ritkán randizó...).
2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az hogy elcsattan e az első csók attól függ milyen a randipartnered. ha nem szereti ha valaki rámenős akkor valószínűleg nem örülne ha az első randin megpróbálnád lekapni de ha randizol vele valamennyire nyilván ismered eléggé ahhoz hogy ezt tudd. a hányadik randin van az első együttlét értelmetlen kérdés és hülyeség nincsen rá szabályok meg végülis a randin együttvagytok tehát azis együttlétnek számit xDDD onnantól lehet azt állitani hogy együttvagytok hogy megkérdezed lehetne e több köztetek és ő igent válaszol xd nemértem hogy 22évesen hogy nem tudhatod ezeket a dolgokat. egy randinak meg spontánnak kell lennie nem ugy alakulnia ahogy mi itt leirjuk neked. de azért sok sikert
2013. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Csakis tőletek függ, meddig mentek el az első randin. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor lehet csók is, akár szex is, kettőtökön múlik az egész.

Az meg, hogy mikortól lesztek kizárólagosan, hivbatalosan együtt, szintén rajtatok áll.

Én nem szeretem a saját kapcsolataimban a "máról járunk" meg a "csókolóztunk, úgyhogy a pasim vagy" stílusú szarokat. Én akkor hívok valakit teljes magabiztossággal a barátomnak, akivel már legalább 2-3 hónapja találkozgatok, (csók szex, közös programok, vacsorák, filmnézések, kirándulások, minden belefoglaltatik ebbe), bízom benne, és jól kijövünk, és mind a ketten komolyan gondoljuk.

2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!