Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vicces, illetve kínosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, illetve kínosan sikerült randi sztorik? :-)

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Mi van velük?
2013. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Előbb halljuk a tied!
2013. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer a barátnőm miatt vakrandiztam az egyik haverjával... Háát mit mondjak, cingár, szemüveges, ,,eredeti" ötlet gyanánt meghívott fagyizni, magára borította.... Kész katasztrófa volt :) kedves voltam vele, mert nem akartam megbántani, de amikor már harmadszorra kérdezte meg, hogy: Na és, te szereted az operetteket? (?!) hát nem tudtam türtőztetni magam, épp egy buszmegálló mellett sétáltunk volna el, és épp beállt a busz... Annyit mondtam hogy: Bocsi! És felpattantam rá..

Annyit láttam mèg hogy értetlenkedve széttárja a kezét, aztán elindultunk. Mondhatni megmenekültem :))))

2013. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elhívtam egy lányt fagyizni, vártam rá egy órát és nem jött, valami családi dolog közbejött neki. Aztán lett új időpont egyeztetve, akkor teljesen pontos volt, de mikor találkoztunk látszott az arcán, hogy ebből nem lesz semmi. Ezt a randi vége felé közölte is. Legalább korrekt volt. (És naggyon, de naggyon jól nézett ki.) Kár érte.
2013. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!