Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne legyen rámenős és nyomulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyen rámenős és nyomulós egy srác?

Figyelt kérdés
Mert ezt hangoztatják a lányok, hogy nem bírják ezt. De kérem szépen, ha azt szeretik a lányok, ha ők választják ki a nekik tetsző pasit, akivel járni akarnak, akkor a ronda srácoknak mi marad? Mert próbálkozni nem szabad, mert nem divat, mert a lányok játsszák az elérhetetlent (a ronda pasiknak, a helyeseknek meg szétdobják pár nap alatt a lábukat). Ismerkedni nem szabad, se diszkóban, se kávézóban, se suliban, se könyvtárban, se uszodában és sehol sem, mert a csajok azokon a helyeken is ők választják ki a pasit, akinek jelet adnak és odamehet hozzájuk. De a ronda pasinak nem adnak jelet soha, így nekik kell jelek nélkül odamenni a csajhoz, ezt meg a lányok nem nagyon szeretik. Akkor mit tegyen az ilyen pasi? Hiszen itt a gykn hiába tanácsolják neki, hogy menjen oda a csajhoz és tuti össze fog jönni a dolog, mert ez bizony nem így van. Úgy le lesz szegény pattintva, hogy a maradék önbizalma is a padló alatt lesz. De akkor miért nem tudtok nekik értelmes és tuti tanácsot adni? Nyomuláson kívül, ami sajnos nem célravezető. Hihetetlen.
2013. nov. 13. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Leírtam már párszor: Le kell sz_rni!!!

Éld az életet, aztán vagy lesz, vagy nem. Nehogy már ez határozzon meg.

36 f

2013. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, nem minden lány ilyen..:)

A lányok nagy része (normálisabbakra gondolok) szereti, ha egy srác megy, és akarja őket, és mindent megtesz értük. Na ez így nem nyomulás. Egy lányt ne meggyőzni, hanem lenyűgözni akarj! Ebben az egy mondatban minden benne van.:)

Az, hogy a a "csúnya" fiúknak nincs semmi esélyük, az butaság. Ha egy srác nem annyira helyes, hanem inkább az ellentéte, akkor sincs minden veszve. A külső csak egy csomagolás. Ha olyan lányt találsz, aki nem a külsőd miatt akar téged, akkor azt ne engedd el. Viszont hogy ez megtörténhessen úgy, hogy az illető nem valami szépfiú, ahhoz kell a megjelenés. Amire én mint lány nagyon figyelni szoktam az a ruházat/stílus, haj, illat és gesztusok. Ha magabiztosnak tűnsz egy lány szemében, akkor felfigyel rád, még ha nem is vagy olyan helyes. Ilyenkor húzd ki magad, légy kiillatosítva, hogy amint elmegy melletted érezze az illatod, öltözködj stílusosan, és mosolyogj rá. Ha jó a humorod, és egy kicsit perverz is vagy (tényleg csak egy kicsit, olyan humorosan) akkor nálam mindenképp vinnéd a pálmát.:D

Ez csak az én véleményem/meglátásom, nincs alátámasztva.

De remélem tudtam segíteni.:)

2013. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felesleges ennyi színészkedés. Élj ahogy szeretnél, aztán majd lesz valami vagy nem.
2013. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!