Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talán nem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nem kellett volna annyit facebookon beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nos,van egy srác és egy lány... több mint kéthónapja beszélgetnek fészbukon mindenfélékről.. és az benne a dráma,hogy mind a ketten egy városban laknak,de még nem került sor a találkozásra(félnek),vagy nemtudom.Szóval már szinte mindent megtárgyaltak FB-n,lenne ötletetek a valóságban történő beszélgetés témáira?

2013. nov. 15. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
és te honnan tudsz minderről?
2013. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Istenem.Nem témákat kell találni hanem elmenni találkozni!

Ott minden jön magától!

2013. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az egész életüket sikerült megbeszélni a fb-on, akkor nem érdemes kapcsolatot kezdeni. Mmint két hónap? Ennyi volt a beszédtéma? Mit fognak egymással kezdeni két évig?

Amúgy a srác nagyon töketlen lehet.

2013. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan kínt láttok ezzel a randin beszélgetéssel kapcsolatban, hogy az valami borzasztó! Ha érdekel a lány és viszont, akkor tudtok beszélgetni, mert a témák egymásnak fogják adni a kilincset, de ha nincs kölcsönös érdeklődés, akkor bele is gebedhetsz, akkor se lesz jó semmi.
2013. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt az FB függőséget egyáltalán nem értem :)))))))
2013. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még mainapig is beszélnek.. és már megvan a találkozó időponta.. csakhát én olyan lehetetlennek találom hogy 2hónapos fészbukbeszélgetésután legyen valami téma.. (hozzá kell tennem sok közös van bennük)
2013. nov. 15. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval úgy érzed, hogy két hónap beszélgetés után már nem tudnátok újat mondani a másiknak? Tudsz róla, hogy vannak párok, akik több évtizedet élnek le egymás mellett? És ez se néma csendben töltötték?

Nézd, ha úgy érzed, nem tudtok mit mondani egymásnak, akkor felesleges találkozni. De akkor felesleges is tovább fenntartani ezt a kapcsolatot.


Egyébként kizárt dolognak tartom, hogy tényleg mindenről beszéltetek már a két hónap alatt.... pusztuló őserdők? nasa legújabb kutatásai? :) vagy az idei év legjobb mozi filmjei? Hihetetlenül sok téma van, az már egy más kérdés, ha az érdeklődési körötök csak egy szűk rétegre korlátozódik. Akkor elhiszem, hogy hamar kimerítetteket minden titeket érdeklő témát.. ez esetben viszont tudom ajánlani az érdeklődési körötök bővítését :)

2013. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a facebok hosszu tavon karos.... mert nem alakul ki valos kep a masik szemelyrol es mikor eloben talakoztok ujra akkor mintha egy idegent latnal
2013. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hehe, a legtöbb embernek két perc után sincs sok mondanivalóm. Nem szeretem az értelmetlen szócséplést mindennapi baromságokról. Időjárás, munkahelyi események, pletykák, ki a fenét érdekel ez? Én sem traktálom a melóhelyem napjat másra, az időjárást megnézem a neten, a pletykákat meg lesz@rom.

Az átlagember meg nem tud pl jóízűt beszélgetni arról hogy pl kell-e embert küldeni a Marsra, s mikor valósulhat meg? Vagy van-e esély a mértékegységek uniformizálására globálisan?

2013. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én egy sráccal gyakorlatilag egy suliba jártam és egy egész nyarat végig beszélgettünk, és aki azt mondta hogy " nem kellenek témák, minden megy magától " az nagyon nem tudja, hogy milyen ez. Mi se mertünk találkozni, aztán egyszer suli után a villamosmegállóban 3 percet dumáltunk, de nagyon kínos volt. Aztán megbeszéltük, hogy ez így nem mehet tovább és a szünetekben találkoztunk. Először tényleg nagyon ciki volt, de most már ő a legjobb fiúhaverom ( lény vagyok ). Ez nagyon nehéz, nagy hiba virtuális kapcsolat, de csak az első pát találkozást kell túlélni :)
2013. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!