Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csütörtök délután beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csütörtök délután beszéltem meg egy randit a lánnyal ma estére és azóta nem beszéltünk akkor vehetem úgy, hogy el fog jönni?

Figyelt kérdés

Kicsit parázok, hogy elfelejti vagy ilyesmi.

De ilyet csak nem felejt el az ember, nem?

17/F


2013. nov. 16. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nem biztos hogy eljön, sosem biztos. De akkor az jelentse neked egyben azt is, hogy nagyon bukó a csaj és/vagy annyira sem érdekled, hogy ne felejtse el a veled való talit. Tehát legalább tanulság meglesz.
2013. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, hogy ha elfelejti akkor kapja be.

Azért parázok főleg, mert 50km-t kell buszoznom hozzá.

Már dolgoztunk együtt diákként a nyáron 3-szor tehát nem full idegen a csaj.

2013. nov. 16. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rá?
2013. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert az olvastam egy csajozós fórumon, hogy nem szokás ilyenkor ráírni és ha ráírok akkor majd nem tűnök dominánsnak és ez rontja az esélyeimet, hogy bizonytalannak tűnök.
2013. nov. 16. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez akkora marhasááág..:D

Na mindegy,te tudod...ha egy kicsit is bejössz a csajnak,semmi ilyesmit nem fog gondolni,sőt örülni fog,hogy nem felejtetted el...Lehet ő is éppen azt hiszi,hogy te felejtetted el...és nem mer írni,úgy van vele,te vagy a fiú,majd ha akarsz vmit írsz neki...

2013. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj neki, hogy akkor pontosan mikor hol stb! A lány is ugyanígy parázhat, hogy mi van, ha nem jössz el :D
2013. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelezz valamit neki még indulás előtt, és "dominánsan" csak annyit kommunikálj, hogy indulsz, és várod ekkor és ekkor, itt és itt, ő is nyugodtabban fog készülődni, lehet, figyelmességnek is veszi.
2013. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!