Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan érjem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érjem el, hogy legyen igazi randink? Bátortalan fiúk válaszait kérem elsősorban.

Figyelt kérdés
Van egy elég bátortalan jelentkezőm...évekkel ezelőtt együtt dolgoztunk, és most, két hete elkezdtünk chatelni a facebookon. Egy ártatlan kérdéssel felvette velem a kapcsolatot, és a beszélgetés közben tudtomra adta, hogy mindig is odáig volt értem. EZ persze kölcsönös volt, ő is tetszett nekem, de nekem akkor volt kapcsolatom. És a legszebb, hogy se ő, se én nem vettünk észre a vonzalomból semmit akkor. Az a lényeg, hogy már a negyedik randink marad el, mindig valami okkal lemondja, és a chatelések közben kiderül, hogy nem tartja magát olyan jó pasinak, mint amilyen jó nőnek engem. Egy kicsit kezd aggasztani a dolog, hiába értem meg az ő problémáját...és bátorítom is, amikor lehurrogja saját magát, mindig megvédem maga elől. És igazság szerint nagyon is szeretnék vele találkozni, de ugye én vagyok a nő, és ő ad az ilyenekre, hogy a nő legyen tisztelhető. Most ugye megértitek, pont ezért nem futhatok én utána, azt kellene elérnem valahogy, hogy neki jöjjön meg a bátorsága...Köszi!
2013. nov. 16. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nagyon aranyos vagy hogy segítesz rajta :) talán ha érettebb idősebb lenne egy picit másképp lenne.:)

De én azt mondom hogy először menjetek el sétálni vagy valami apróságot csinálni együtt hogy túl essen az "első találkozáson":D vagyis erre valahogy rávenni akár te is az első lépésnél még ha nem is neked kellene de ha jól sikerül utána biztos komolyodni fog :) sok sikert:)

2013. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy harmadik felet nem tudnál bevonni a dologba? Mondjuk egy barátot, akiben a srác megbízik, odafigyel arra amit mond, és aki nem hagyná, hogy a srác kifaroljon a randiból.
2013. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Az a szitu, hogy mindketten elég érettek vagyunk, le sem írom, mennyire:))) 30 felett ...jóval...:)ez van:)

Más pasinál tudom mit kellene csinálnom, őt viszont tuti csak jobban bestresszelném:) Az a tipus, ha amunkában valaki javító szándékkal kritizálta, akkor szegény csak még jobban belebonyolodott...tehát a rámenőséggel a férfi mivoltában aláznám meg. Így érezné.

2013. nov. 16. 23:22
 4/6 A kérdező kommentje:
És ugye azt akarom elérni, hogy férfierőtől kicsappanva, büszkén hívjon el engem:)és büszke legyen magára, hogy milyen nőt "szerzett" (nem mintha nagy szám lennék, de neki az vagyok, ahogy mondja:))
2013. nov. 16. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem, hogy nincs-e esetleg egy barát, aki férfiként rakná rendbe a srácot és aki feltüzelné egy ilyen eseményre?
2013. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Minden válaszra nyomtam egy zöld kezet.

2013. nov. 17. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!