Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem fel az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel az idősebb hölgy ismerősömmel a kapcsolatot (újra)?

Figyelt kérdés

Épp a mai nap reggel csak kinéztem a piacra és közben a buszon találkoztam egy rég nem látott nő ismerősömmel.

8 év van köztünk az ő javára (33L-25F)

Valamit megmozgatott bennem ez a találkozás. :) Elvégre nem vagyok már ugyanaz, akit gyerekként ismert.

Csak kb 5-6 percet tudtunk beszélni arról, hogy kivel mi újság van mostanság. Munka meg stb.

Ezek után leszálltunk, de már eleve teljesen ellentétes irányba indultunk el. Adtam neki 2 puszit és ennyi volt.

Facebookon kutakodtam kicsit és megtaláltam a profilját.

Na most akkor hogyan tovább?

Szerintetek hogyan kezdeményezzek egy idősebb nőnél, hogy komolyan vegyen?

Nem lenne ez hülye szitu?

Idősebb nők, ti erről mit gondoltok? Mit szólnátok egy ilyen srác közeledésének?



2013. nov. 17. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
jelöld be fb- on és írj neki, vágj a közepébe, hívd el randizni :D
2014. febr. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!