Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem? Szóval nemrégiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem? Szóval nemrégiben kezdtem el ismerkedni egy sráccal, egyszerre hirtelen megváltozott és kérdeztem hogy mi baja van, miért ilyen, mért kezdett el kerülni.

Figyelt kérdés
Írta hogy nem kerül, de most nem akar senkivel találkozni, aztán meg egy darabig kitudtam belőle húzni egyes dolgokat, majd oda írta hogy nem hiszi hogy valakinek is magyarázkodnia kellene.
2013. nov. 19. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy most hagyd békén. Próbáld meg pár nappal később, ne nyaggasd, ha akkor is olyan, akkor nem akar veled többet ismerkedni, csak nem akarja a szemedbe mondani. Ha akar valamit, majd keres!
2013. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Randizási időszakban ma már erkölcsileg is tök elfogadott, hogy egyszerre párhuzamosan több személlyel randizzunk.


Lehet, hogy közben egy másik csajt választott; vagy mégsem kíván Tégedet eléggé; vagy túl rendesnek érez ahhoz, hogy csak szórakozzon veled, komoly kapcsolatot meg most nem akar.


Ezek mind sértésnek tekintheti egy nő, magára adó férfi pedig feleslegesen nem sérteget nőket, ezért megértem, hogy nem adott egyenes választ.


Nőként viszont legyen annyi méltóságod, hogy olyan férfi után, aki visszautasított, nem koslatsz.


36F

2013. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!