Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszibarackok! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszibarackok! Nektek mi a véleményetek arról, ha első randira én magam sütném a pizzát nekünk?

Figyelt kérdés

:-D


Kor jöhet.


2013. nov. 19. 19:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9- de cuki vagy! :D Hát egyem a szívét! :D Szeret sütni-főzni. Bravissimo! Nos, bebizonyíthatod, hogy jobb vagy! :D
2013. nov. 19. 20:03
 12/22 A kérdező kommentje:
Lesz rendes desszert is meg amit a felek szeretnének... vagy nem :D
2013. nov. 19. 20:04
 13/22 Zakathol ***** válasza:
95%

Ha a való életben is ilyen taplón viselkedsz mint az első válaszolóval akkor minden tiszteletem azé a női aki veled összejön.

"ha finom lenne akkor imádnám" - azaz, ha neki sütne valaki pizzát és ízlene a válaszolónak akkor imádná. Semmi rosszindulat nincs a válaszában, mégis kapásból gyökér.


Egyébként a kérdésre válaszolva - ugyan nem vagyok lány - eleve rizikós magadhoz felhívni a lányt első randira, mivel az eleve egy kicsit feszültebb légkörben telik, mindketten bizonytalanok vagytok stb. Az bizonytalan/sebezhető érzést a csajban még jobban növeled, ha magadhoz hívod, ahol te otthoni terepen vagy, ő meg idegenben. Úgy fair, ha először semleges helyen találkoztok. A további randikat már a helyzettől függően lehet bármelyikőtöknél tartani.

2013. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Rossz szakács lehetsz ha pizzára futja a tudásodból.
2013. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13: moderálták azt a kommentet. Nem a kedves válaszolónak szólt!
2013. nov. 19. 20:14
 16/22 anonim ***** válasza:
Most ezzel a kommenteddel alátámasztottad, hogy Zakathol-nak mennyire igaza van. Tróger vagy, remélem messziről elkerüli az a csaj a pizzádat.
2013. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Felhúzott ez az ember. Folyton kötekedik mindenhol itt. És a kérdés nőknek szólt, nem pasinak. Ennyi. Tróger az, aki ítélkezik.
2013. nov. 19. 20:19
 18/22 Zakathol ***** válasza:
#17: Az, hogy rávilágítok bizonyos hiányosságaidra (vagy máséra), nem feltétlenül kötekedés. Ha nincs kellő intuíciód, hogy magadba nézz és elgondolkozz azon amit mondtam, már nem az én hibám - és nem is igazán izgat.
2013. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon félrenéztél. Volt egy olyan komment, hogy "szalmonellásat és még csak egy rendes kaját sem tudsz csinálni". Ezt írta egy 69%-os. Erre szólt a gyökér. Csak közben kimoderáltattam, de az enyémet már nem szedték le. Szóval kérj elnézést!
2013. nov. 19. 20:29
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet!

De esteleg feszültségoldásnak jó ha együtt fejezitek be vagy épp a deszertet!

2013. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!