Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni fogok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok egy sráccal, akivel régen egy suliba jártunk és még mindig tetszem neki. De nagyon félénk. Szerintetek megölelhetem?

Figyelt kérdés
félek hogyha magamhoz húznám, vagy megfognám a kezét, azzal megijeszteném
2013. nov. 20. 19:34
 1/6 zotanbro ***** válasza:
oleld csak meg :)
2013. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kiskivancsi79 ***** válasza:

Érezd jól magad a randin, jelezd felé hogy szímpatikus stb.

Ha látja jól érezte magát veled akkor nem támadod le.

2013. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze,nyugodtan.Ha félénk is,attól még ő is nagyon szeretné azt hidd el. :)
2013. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, max. egy ölelés esetleg belefér, a kezét szerintem ne fogd meg. Elég lesz első körben, ha kimutatod az érdeklődésedet, azt, hogy elfogadod őt olyannak, bár kérdés, hogy ebből mennyit venne észre. Ne légy nyomulós, inkább a bizalmát próbáld elnyerni, tereld úgy a szót, hogy kiolvashassa belőle, hogy tőled nem kell félnie.
2013. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el azzal az öleléssel kb kilövöd az űrbe. Ezt pozitív értelemben vedd , anno én is így voltam . Meg úgy most is , ha megölel egy nekem tetsző lány :D
2013. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj de aranyos vagy :)

Simán mehet ;)

De jó is volt fiatalnak lenni...Hány évesek vagytok?

2013. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!