Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leráztam egy lányt a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leráztam egy lányt a kis péniszem miatt. Úgy gondolom jót tettem neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, beleszerettem. A probléma ott van, hogy nagyon kicsi és vékony a péniszem. 13 centi rövid és 3,5 centi vékony.

Volt még 2 éve egy barátnőm pár hónapig de amikor kiderült hogy megcsalt két pasival én csúnyán szakítottam vele. A bosszúja az volt hogy beszámolt mindenkinek arról hogy milyen kicsi van nekem. Még gúnynevet is adtak a barátnőivel, azt hogy "nudli". Addig terjesztették amíg már a fél város így hívott és minden csaj messziről elkerült.

Ez a mostani lány nem ismeri a történetet, pár hónapja költöztek ide. Úgy éreztem hogy meg kell kímélnem ettől az egésztől meg a csalódástól. Ha szeretkezésre kerülne a sor, félek tőle hogy az ő önbizalma fog csorbát szenvedni. Ezt pedig semmiképpen nem szeretném, amúgy is gyengébb típusú lány, könnyen zavarba jön, hamar elsírja magát.

Mivel én nem merek senkit elhívni randira, ezért úgy alakult hogy nagy meglepődésemre ő hívott el engem. De azt mondtam neki, hogy én nem szeretnék randizni, most nem keresek barátnőt. Nem akadt ki, nagyjából úgy mondtam neki mint amikor a lányok azt mondják a pasiknak hogy "van barátom". De mindezt kedvesen és jófejen adtam elő.

Belül nagyon mar a dolog. Van egy külföldön "táncolányként" dolgozó lány haverom. Gondoltam ő sok szerszámot látott már és megkérdeztem az őszinte véleményét. Azt mondta ő is, hogy nem sokat érzett belőle de majd biztos találok lányt aki elfogadja. Meg azt is mondta hogy próbálkozzak análba a csajoknál úgy jobban lehet érezni ilyen kicsit. Jó tanács mi?

Tudom, hogy azt fogja mindenki, neki kellett volna eldönteni hogy megfelelek e neki, de olyan rendes-jó csaj, hogy nem akartam örök rossz szexre kárhoztatni. Megérdemli a testi boldogságot!


21/F


2013. nov. 21. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos nem öröm ez neked, de szerintem ne te gondolkodj helyette ... még az is lehet, hogy valami szűk bejárattal rendelkezik, tehát pont passzoltok, vagyis érezni fogja ... kezd el vele járni
2013. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bolond vagy, fiam.
2013. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha elkezdenék járni vele, nagyon megszeretném, már így is szerelmes vagyok belé. Akkor meg mégnagyobbat fogok zuhanni, mintha nem is lett volna semmi.
2013. nov. 21. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te is megérdemled a boldogságot.

Valószínűleg nem véletlenül hívott el ő sem randizni...


Még nincs késő meggondolni magad.

2013. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy, ha elutasítanál egy olyan lehetőséget, amit még Te Magad se látsz át. Miből gondolod, hogy nem fogtok passzolni? Miből gondolod, hogy nem lesz Veled megelégedve?
2013. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jártam én is olyan fiúval, akinek 13 centi volt, és igazából ez csak őt zavarta. állandóan azzal jött, hogy jaj de rossz neki, ez neki mennyire fájó pont, holott én sosem panaszkodtam. nyilván a saját kisebbségi érzéseit vetítette ki rám, ezért észre sem vette, hogy engem nem zavar. nyilván pár póz kiesett így, de istenem, a szex nem minden.


elhiszem, hogy te cikinek érzed, de valójában a csajnak, aki kigúnyolt téged, nem hiszem, hogy ekkora problémája lett volna a farkaddal. csúnyán szakítottál, ő vissza akarta adni, és a legérzékenyebb pontodon bántott meg. és te azóta el is hiszed, hogy gáz a farkad mérete.


ez kb olyan, mint mikor általánosban menő volt kigúnyolni a szemüvegest. nyilván kellemetlen szemüveget hordani, hát cikizzük ki szegényt, mert ez a legérzékenyebb pontja. utána már boldog-boldogtalan a szemüveggel fogja gúnyolni, bele sem gondolva, hogy mi a ciki a szemüvegen? semmi. ha megkérdeztük őket, hogy szerinted mi a vicces ebben, nem tudtak mondani más egyebet, mint hogy az, hogy mások is ezzel csúfolják.

2013. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te se vagy hülye gyerek:


"Van egy külföldön "táncolányként" dolgozó lány haverom. Gondoltam ő sok szerszámot látott már és megkérdeztem az őszinte véleményét. Azt mondta ő is, hogy nem sokat érzett !!!!!!!!! belőle.


Szóval a kisméretű péniszedre hivatkozva meghúztad a csinos táncoslány ismerősödet. Cseles. Esetleg vesd be ezt a többi csajnál is, hátha bejön :D

2013. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsi de szerintem nem önzetlenségedben utasítottad vissza, hogy neki jó legyen, hanem mert féltél mit szólna... amúgy úgy gondolom kár volt, 3,5 centi átmérő igenis érezhető, ha valaki nem extrém tág. a hüvelyben meg ugyebár 10 centiig vannak érzőidegek, a g pontját simán eléred.... szóval szerintem ne "mártírkodj" örökké, kezdeményezz annál a lánynál
2013. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De gyökér vagy... A Fél város lenudliz , mert a volt csajod blablabla. Találsz egy lányt , akit te úgymond még keresel , de eltaszítod magadtól azelőtt mielőtt bármi történne és álmodozol tovább mint , aki szintetikus drogokon élne 0-24.


Bocs ilyen hozzáállással inkább kasztráld magad.Nem a kis farkaddal van baj , hanem hogy heréid még nem "szálltak le a helyükre", hogy végre férfiként viselkedj és ne 12 évesként... Durván fogalmaztam nem érdekel , ennyire nem lehetnek hülyék az emberek.


Kapj már észhez légyszíves és kérj tőle bocsánatot

2013. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ekkora van sajnos, és jól látod kicsi ez a méret. A nőknek számít a méret, csak némelyik nem meri ezt bevallani. Engem küldtek már így el, és ez nem egy kellemes érzés, mindig benned marad a félsz, és a megalázottság érzése. Abban, hogy jól döntést hoztál-e, ezt neked kell eldöntened, lehet egy méretmániástól szabadultál, bár az is lehet hogy egy ritka kivételt szalasztottál el, amelyiknek nem számít a méret. 24/f
2013. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!