Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem ciki?

Figyelt kérdés
Első randira kicsíptem magam, mert mégis csak az első randi, mikor a srác eljött értem, az volt az első, hogy beszólt: " Te aztán jól kiöltöztél egy piacnézésre". Először azt hittem rosszul hallok. Elvitt egy piacra sétálni, és a haverja már ott várta, hármasban mentünk, utána a haverja jött velünk egy kávézóba. Be nem állt a szája, a haverjának. Mikor mi ketten elindultunk egy pizzériába, alig tudta a srác lekoptatni, mert oda is jönni akart. Akivel randiztam, fura volt neki hogy beültünk enni, inni egy pizzériába. Ma is sétálni akart elhívni. Mert nem tud jó lángosozó helyet, és az éttermekben rossz a kaja, semmit nem tud megenni. Erre mondom mi van? Aztán mondta,hogy találjak ki én valamit, mert neki nyáron könnyebb, akkor jó az idő, csak sétál a lányokkal.
2013. nov. 23. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát úgy érdekes.
2013. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem is elég gáz.. én biztos nem mennék vele többet 'randizni' :'D
2013. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem gondolja komolyan veled, ez biztos...max haverkodni, vagy megdugni akar, de ennyi... jah...am hiába kérdezed meg tőle, hogy ez igaz-e? Úgyis tagadni fogja... a pasik tetteiből kell kiolvasni az érdeklődést, nem a szavaiból..
2013. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ami nem megy, azt nemkell erőltetni... de ha akarsz tőle valamit, próbálj neki segíteni, merre mehettek el...
2013. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ekkora amatőr gyereket! :D Ez ne neked legyen ciki. Sztem lépj le egy ilyen loser mellől.
2013. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem hiszem, hogy elmennék vele még egyszer randizni. Eleve fura, ha piacra visz sétálni, legalábbis nálunk mindig rengetegen vannak kint a piacon, nyomorognak, lökdösődnek az emberek, az idősek szitkozódnak, hogy nem figyelnek rájuk stb. Nem egy tipikus randihely az biztos.


Az meg tuti kiverte volna nálam a biztosítékot, hogy még a haverja is jött. Nekem elég komolytalannak tűnik ez az egész.

2013. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet,h nincs pénze étterembe vinni téged,cink neki bevallani és ezért találta ki ezt mesét.
2013. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő igyis-ugyis ment volna szétnézni a piacra és akkor elhivott téged. Ha szoktak járni a haverokkal piacozni,akkor nem gáz szntem,csak azért illik erről előbb szólni.
2014. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!