Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba aki az osztály társam!?

Figyelt kérdés

1 hónapja jöttem már, hogy szeretem. Kb. egy hónapja nem tudok tanulni mert nem tudok odafigyelni semmire otthon sem meg sehol. Elég különleges a kapcsolatunk, de ezt nem szeretném itt leírni, mert nem szeretném, hogy felismerjen. Mindig mondta, hogy imád meg édes-nek szólított meg drágának, de az utóbbi 5 napban elég furcsa volt igaz, hogy most van egy kis gond a családjában, de félek, hogy nem csak az a baj. Szoktam vele találkozni sulin kívül is és én szinte mindig, de úgy látom, hogy ő is jól érzi magát velem. Régebben haverom amikor megkerdezte tőle, hogy mi van velem azt mondta, hogy semmi és nem is lesz, de azóta változott a kapcsolatunk. Szerintetek hívjam el találkozni valahol a háza környékén és mondjam el neki ezt az egészet?(mármint, hogy szeretem) Vinnék neki egy rózsát meg egy csokit de én még sosem csináltam ilyet nagyon félek. Tanácsok?


17/f



2013. nov. 24. 18:21
 1/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem mond meg neki és lesz ami lesz:) Sok sikert és remélem jó alakul:) (nekem is van ilyen proplémám csak én nem tudom hogy tetszek-e neki :) :) )
2013. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem vagyok véletlen az osztálytársad?melyik megyében laksz?:D
2013. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy szerinted változott a kapcsolatotok és kérdezd meg hogy ő mit gondol erről :) sok sikert!!
2013. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Néhány hete én is ugyanebben a helyzetben voltam, de egyszerű a megoldás. Ha nincs mit veszítened (pl:a barátságát), akkor hívd el, lesz ami lesz. Az nem megoldás, hogy csak gondolkodsz és nem figyelsz semmi másra. Az én esetemben tudtam, hogy nemet mond és tudtam, hogy csak akkor leszek a normális önmagam, ha jól elzavar, így elhívam, ő finoman lepattintott és most minden a régi.
2013. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért necces, mert a leírásod alapján elég komoly barátságnak tűnik, és bár szereted, de ha ő neadjisten nem érez irántad semmit, az egész kapcsolat kínossá válik, aztán szép lassan elhal. Tapasztalatból beszélek. A másik opció, hogy neki is tetszel, és összejöttök. Tipikus mindent-vagy-semmit szituáció. Remélem, ha lesz merszed felvállalni, az utóbbi történik, és nem leszel összetörve. :)
2013. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok támogatást és bíztatást, de sajnos nem jöttünk össze. Azt mondja, hogy ő csak barátként szeret. A barátságunk valószínű meg fog maradni, de nekem kell egy fél év előtte, hogy feldolgozzam, mert volt már kismillió barátnőm, de sosem éreztem még hasonlót!
2013. dec. 22. 16:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa ezt a történetet, hogy bátorságot merítsen vagy segítsen dönteni neki....még így is, hogy nem jött össze a dolog mindenkinek azt tanácsolom, hogy sose halogassa, mert, ha már késő lesz akkor örökké azt fogod bánni, hogy akkor nem cselekedtél és azt látod, hogy mással boldog vagy nem az.
2013. dec. 22. 16:51
 8/8 anonim válasza:
A barátomnál is ez volt teljesen bele volt zúgva aztán megkérdezte a lánnyal járni kezdtek kb. 2 hétig "jártak" kínos volt nekik nem mertek találkozni aztán vége. A lány egyik nap oda jött hozzám szerelmet vallani és titogban oda voltam érte (tudom hogy gáz) de nemet mondtam a barátom miatt (tudom,ez is gáz)
2015. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!