Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám felkelteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését egy elvont, művész lelkű fiúnak?

Figyelt kérdés
Osztálytársam, így minden nap találkozunk. Szoktunk beszélni egy-egy szót, de semmi több. Gyakran van egyedül és azt mondja, hogy szeret is egyedül lenni. Sajnos nem vagyok túl bőbeszédű, főleg nem, amikor vele beszélek, ugyanis olyankor mindig zavarban vagyok. Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? Kérlek adjatok pár tippet:)

2013. nov. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak közös érdeklődési körrel. Pl, zene?
2013. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dorethea válasza:
Aki szeret egyedül lenni, az úgy is gondolja. Vagyis, ha pl el szeretnéd hívni valahová, akkor nem tömegbe. ne mozi, koncert, színház, ilyesmi. Keress inkább egy hangulatok kis kávézót. Ahol pl jazz zene szól. az ilyen helyeket még az is kedveli, aki nem szerei az olyas fajta zenét. vannak olyan helyek, ahol festmények lógnak a falon vagy artisztikus fényképek. menj hozzá, újságold el neki, hogy találtál egy ilyen helyet és szeretnéd ha elmenne veled oda egyszer. ha sikerül, elmegy veled, akkor kérdezd arról mivel foglalkozik a szabadidejében, mi az amit szeret. Ebből talán össze lehet hozni egy beszélgetést, onnantól pedig boldolgulni fogsz, hidd el :) remélem összejön, sok sikert!
2013. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En is ilyen vagyok/voltam, azt hiszem tudok segiteni. Probald megtalalni a kozos erdeklodesi kort. Ha jatszik hangszeren/enekel vagy rajzol/fest stb kerdezd arrol, mert biztos sokat fog rola mondani es szivesen beszel rola (ezekre abbol kovetkeztetek mert azt irtad muvesz lelku). Ha pedig beszelgetni szeretnel vele akkor szerintem sokkal jobban fog menni ha kevesen vannak a kornyeken/egyedul vagytok. Ha elhivod valahova akkor egyetertek az elozovel var szerintem ha olyan koncertre hivod amit o is szeret akkor nem lesz baja a tomeggel, es a mozi szerintem belefer(mert elvileg mozi kozben csondben vannak az emberek) de a kiallitas sem rossz hely ha van ra lehetosegetek.(bocs az ekezetekert de telefonrol irtam)

Remelem tudtam segiteni, sok szerencset!

2013. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es azt meg kifelejtettem hogy jo temak lehetnek pl.: konyvek(ha szoktatok olvasni) vagy filmek esetleg youtube-os videok(es itt nem a vicces szivtasok tipusura gondoltam hanem videosorozatokra pl.: videomania, retroshock vagy valami hasonlo)
2013. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!