Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozni hívjam a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni hívjam a lányt először, vagy mindjárt randira?

Figyelt kérdés

Egy közös ismerősünkön keresztül ismerkedtünk meg facebookon. Lesz egy nagy születésnapi 18-as bulim és a barátnőjét hozza magával, aki tetszik. Már kb. 600 üzenetnél tartunk tegnap óta.


Szoktam látni őt élőben és ő is engem, de nem volt ok hogy megismerkedjünk, de most itt van ez a szülinapi bulim és előtte jó lenne találkoznunk.


Aranyos csaj és van bennünk pár világnézeti azonosság.


Hogy lenne ideálisabb? Ha megkérdezném tőle, hogy "jó lenne élőben is dumálni, ráérsz valamikor?" vagy "mit szólnál egy randihoz a jövő héten?"



2013. nov. 28. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

600 üzenet után vacillálsz?

szerintem ennyi üzi után az a csoda,hogy a nő még nem hívott el téged randizni.

amúgy írd ezt-holnap megyek ide,meg ide,jössz velem?

2013. nov. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak simán hívd el valahova. Úgy mind2 dolog teljesül.
2013. nov. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

amit az első írt, az jó. és én is alkalmazom.


ha mész valahova, egyszerűen hívd el.


de amúgy csak én értem félre, hogy akivel 600 üzenetet váltottál, neki a bnője tetszik akivel még nem is beszéltél csak láttad?

2013. nov. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ez a hét nekem nem okés, mert jelenleg megfázás miatt otthon vagyok forró teával a kezemben és pokróccal, erről tud ő is, de felhoztam neki, hogy ha ez nem így lenne elhívtam volna valahova, de bővebbet majd erről a jövő héten írok.


Kedden jelöltem be, szerdán pedig ő írt rám.


Hívjam el valahova... hmm.. valami rendezvény kellene.. vásár vagy hasonló, de nem ugrik be semmi más...

2013. nov. 28. 02:28
 5/11 A kérdező kommentje:
3. lehet nem fejtettem ki magam eléggé és félreértetted. 600 üzenetet már a lánnyal váltottam és nem a közös ismerősünkkel :))
2013. nov. 28. 02:31
 6/11 anonim ***** válasza:

maradj már ezzel a megfázós dumával.

halogatod a dolgot mert para van.

és nagy programban tervezz.

hanem pl meg kell nézned a szerelőnél egy alkatrészt és oda mész és elkísérhet téged,stb kamu ha nem mered elhívni,vagy nem akarod fullba kiadni a vonzalmad.

bemész vele az obiba,veszel egy csavarkulcsot aztán beülsz vele a cukiba és kész is a randi.

2013. nov. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*és ne nagy programban
2013. nov. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy klasszikus módszer: megkérdezed tőle, hogy szeretne e veled találkozni. Ha igen, akkor megbeszélitek hol és mikor. A többi már működik magától.
2013. nov. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"maradj már ezzel a megfázós dumával.

halogatod a dolgot mert para van. "

...tényleg meg vagyok fázva... :D


egyéb ötletek, tippek?

2013. nov. 28. 02:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég, nehogy azt csináld amit a 6-os ajánl. Ha engem egy srác elhívna az obiba képen röhögném. Nem vagyok a haverja, hogy ide-oda kísérgessem. Könyörgöm, adja már meg a módját. Szépen hívd el randizni, kérdezd meg, hogy lenne-e kedve megnézni idén a karácsonyi vásárt egyik este...
2013. nov. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!